11 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÇİZMELİOĞLU’NUNDAN TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAǒA ÇAĞRI

ÇİZMELİOĞLU’NUNDAN TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAǒA ÇAĞRI
  • 23 Kasım 2019 Cumartesi
  • 1570 kez okundu

AK PARTİ TEPEBAŞI İLÇE BAŞKANI HAKAN ÇİZMELİOĞLU’NUNDAN TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ’A ÇAĞRI

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu; Yunus Emre Devlet Hastanesi önündeki otopark alanı ile ilgili açıklamada bulunarak Belediye başkanına çağrıda bulundu.

İlçe Başkanı Çizmelioğlu vatandaşı mağdur edilmemesi gerektiğini belirterek şunları söyledi:

"AK Parti olarak iktidara geldiğimiz 18 yıldır yılmadan, usanmadan milletimize hizmet için çalıştık. Ülkemize ve şehrimize birçok eser kazandırdık. Türkiye Cumhuriyeti’nin hiçbir döneminde olmadığı kadar yatırım yaptık. Bu yatırımlardan şehrimizde büyük bir pay almıştır.

En önemli yatırımlardan biride hemşerilerimizin daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi adına Yunus Emre Devlet Hastanesi binasının yenilenmesidir.

Ancak, sağlık hizmetlerinden yararlanmak için gelen vatandaşlarımız zaman zaman araç park sorunu yaşamaktadır.

2013 yılında oluşturulan planlama doğrultusunda 676 açık, 394 kapalı, toplamda 1070 araçlık otopark alanı olan hastane projesi günümüz şartlarında yatak ve hasta kapasitesinin artması sebebiyle yetersiz kalmakta.

Bu sebeple vatandaşlar uygun olmayan yerlere, özellikle ambulansların geçiş güzergahlarına araçlarını park etmek mecburiyetinde kalmaktadırlar.

Hemen hastane poliklinik girişindeki Tepebaşı Belediyesine ait ve vatandaşların daha önceden ücretsiz olarak yararlandığı yaklaşık 100 araçlık otopark, ne hikmetse hastane yapımından sonra ücretli yapılmış ve daha sonra tamamen kullanıma kapatılmıştır.

Hükümetimiz vatandaşa en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışırken, isminde “Halk” olan bir partinin halka hizmet etmekten bu kadar kaçınması izah edilemez. En azından alanın önündeki bariyerlerin kaldırılarak vatandaşların faydalanması sağlanmalıdır.

Bu güne kadar pek çok seçim vaadini yerine getiremeyen belediye, var olan hizmetleri de ortadan kaldırmaktadır. Bizlerde de bu durumun iyi niyetli bir uygulama olmadığı düşüncesi hasıl olmaktadır.

Hükümetimiz vatandaşlarımıza hizmet için bu büyük yatırımları şehrimize kazandırırken mevcut belediyelerin zulüm yaşatıyor olmasını kabullenemiyoruz.

Tepebaşı Belediye başkanın biran önce bu alanın tekrar vatandaşın hizmetine açmasını istiyoruz. Vatandaşı madur etmeye hakkınız yok. " dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.