11 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PROF. DR. GÜNAY BAKAN YARDIMCILARI İLE VAN’DA

PROF. DR. GÜNAY BAKAN YARDIMCILARI İLE VAN’DA
  • 25 Kasım 2019 Pazartesi
  • 2000 kez okundu

AK Parti Eskişehir Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Nur Günay, Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya başkanlığında Sosyal Politikalar Birimi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, İçişleri Baknlığı Bakan Yardımcıları ile birlikte Van’da gerçekleşen AK Parti Sosyal Politikalar Doğu Anadolu Bölge Toplantısı’na katıldı.

TÜM PAYDAŞLAR BİR ARADA

Toplantı hakkında değerlendirmede bulunan Prof. Dr. Günay, ‘’Sosyal politikalar toplumun her  kesimine ama özellikle dezavantajlı gruplara dokunan  kapsamı ile her zaman gündemde olmaktadır. Son 17 yılda sosyal politikalar alanında sessiz bir devrim yaşadık. Uygulanan politikalarla ilgili bakan yardımcılarımızın bilgilendirmesi ve sahadaki  ihtiyaçların tespiti için 14 il teşkilatımızın ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları sosyal politikalar başkanları ile bir araya geldik. Paydaşları bir araya getiren bu toplantıyı çok önemsiyoruz. Teşkilatımızın sosyal politikalar başkanları doğrudan ilgili bakan yardımcılarımızdan nelerin yapıldığını, nelerin yapılabileceği ve nelerin yapılamayacağını kendilerinden dinliyorlar. Ayrıca Doğu Anadolu Bölgesi Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya geldik, düşünce ve önerilerini dinledik.” Şeklinde açıklamada bulundu.

SOSYAL POLİTİKALAR BÖLGE TOPLANTILARI DEVAM EDECEK

Prof. Günay “Bizler de Doğu Anadolu Bölgemizdeki vatandaşlarımızın sosyal alanda ihtiyaçları nelerdir yerinde tespit etme imkanı bulduk. İhtiyaçların belirlenmesi kadar, ihtiyaçların nedenlerini ortaya konulması, ihtiyaçların giderilmesi için aksiyon planı hazırlanması da önemli. Bu toplantı aksiyon almak için bizlere güzel bir zemin sunuyor. Doğu Anadolu Bölgesi ile başlayan bölge toplantılarımıza devam edeceğiz. Bu toplantılar yol haritamızı belirlemede ve politika geliştirmede çok değerli olmaktadır.” Dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.