26 Şubat 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Tramvay hatları biran önce tamamlansın”

“Tramvay hatları biran önce tamamlansın”
  • 23 Aralık 2019 Pazartesi
  • 2390 kez okundu

Eskişehir’de bir süre önce Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan tramvay yeni hat çalışmalarının yarım bırakıldığına da dikkat çeken Şahin “İnşaatı yarım kalmış olan tramvay hatlarının neden olduğu sorunlar her geçen gün artıyor. Seçim öncesi temeli atılan tramvay hatlarında ne yazık ki çalışmalar durmuş vaziyette. Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamalarda sürekli mazeretler sıralanmakta. Mazeretlerin neden olduğu sorunlar her nedense de bir türlü giderilemiyor. Hatların işletmeye alınamaması öncelikle inşaat sahasına dönen Muttalip Caddesi ve diğer güzergâhlarda faaliyet gösteren esnafa nefes aldırmıyor. Alış veriş bu caddelerde durma noktasına geldi. Yarım kalan çalışma kent içi trafiği de alt üst etti” dedi.

 

istikbalgazetesi.com



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.