26 Şubat 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Dilara Tambova Rahşan Ecevit Mesajı

Demokratik Sol Parti Kurucu Genel Başkanımız Sn Rahşan Ecevit’i kaybetmiş bulunuyoruz. Kendisinin yeri, benim için her zaman çok farklı olmuştur. Siyasi duruşumun hep Rahşan hanımla özdeş kılınması, bana farklı anlamlar ve ağır sorumluluklar yüklenmesine neden oldu. Umarım Ecevit’lerin temiz mirasına layık olabilmişizdir. Bundan sonra da onların ışığı, bize yol gösterecek ve rehberimiz olacaktır. Cumhuriyetimizle yaşıt olan Sn Rahşan Ecevit bir süredir tedavi gördüğü GATA’da vefat etmiş olup, biz DSP’lileri derin bir üzüntüye sevk etmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet, Değerli kız kardeşine ve tüm partililerime baş sağlığı diliyorum.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.