5 Nisan 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sazak’tan adalet ve liyakat vurgusu

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak TÜRKAV Eskişehir Şubesi’nin İl istişare toplantısına katıldı. Toplantıda ayrıca MHP İl Başkanı İsmail Candemir, MHP Tepebaşı Meclis üyesi Eyüp Yılmaz, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Mustafa Komar, Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Haydar Urfalı ve çok sayıda davetli  yer aldı.
 
Açılış konuşmasını yapan TÜRKAV İl Başkanı Hasan Sezer Eskişehir’de yaşanan memur sorunlarını dile getirdi. Devletin bürokrasisinin emin ellerde olması gerektiğini vurgulayan Sezer,  “Devlet kurumlarına atamalarda daha dikkatli olunmalı, FETÖ ve benzeri kurumlar yaşatılmamalı”dedi.
 
Genel bir değerlendirme yapan MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, “Ülkemizin parlak geleceği milliyetçi vatansever kadrolar ile inşa edilecektir. Eskişehir’de zaman zaman sıkıntılar bize ulaşıyor. Bürokraside daha dikkatli olunmalıdır. Çalışma ortamlarında huzur bozucu faaliyetlere izin verilmemelidir. Bunların takipçisi olacağız.
  
Türkiye ve Eskişehir’deki tüm gelişmeleri takip ediyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ülkenin geleceği için sorumluluk almıştır.
Ülkemizin bekası Cumhur ittifakının başarısı için sabredip gayret göstereceğiz. Adalet ve liyakat çok önemli”şeklinde konuştu.
 
Toplantıda konuşan Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy ise “Ülkücü gençler ülkenin teminatıdır. Ülkemizi geliştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Toplantı karşılıklı fikir alışverişi ile sona erdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.