5 Nisan 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Türkiye Kent Konseyleri Platformu’ndan CHP ve İYİ Partiye ziyaret

Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail KUMRU’nun 26. Dönem Başkanlığı’nı yaptığı Türkiye Kent Konseyleri Platformu  Yürütme Kurulu Üyeleri; Çankaya Kent Konseyi Başkanı Mustafa COŞAR, Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Neslihan BİNBAŞ, Edirne Kent Konseyi Başkanı Ziya GÖKERKÜÇÜK, Ankara Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Savaş Zafer ŞAHİN, Yenimahalle Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Timur YERLİKAYA, Maltepe Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Adem KAYA, Adana Kent Konseyi Genel Sekreteri Hasan Emir KAVİ ve Edirne Kent Konseyi Genel Sekreteri Arif KUDAY, Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit TORUN'u ziyaret etti.

Görüşmede Kent Konseyleri ve Platformla ilgili yasal düzenlemeler ve Kent Konseyleri'nin faaliyetleri ile ilgili bilgi alış verişi yapıldı. Platfrom Başkanı İsmail KUMRU "Kent Konseyleri son yıllarda çevre, insan hakları,kadın hakları, engelli bireyler, hayvan hakları, bireylerin Mahalle Meclisleri aracılığı ile yerel yonetimlere katkı sunması konularında başarılı çalışmalara imza atmaktadır, Cumhuriyet Halk Partisi'nden beklentimiz ise T.B.M.M'ye Kent Konseyleri ile ilgili yönetmenlik ve mevzuatlar konularını taşıması ve Belediye Başkanlarına Kent Konseyleri kurulması ile ilgili öneride bulunmalarıdır." diyerek temenni ve dileklerini Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit TORUN'a iletti.

Platform Dönem Başkan'ı İsmail KUMRU ve Yürütme Kurulu Üyeleri bu görüşmeden hemen sonra İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Muğla Milletvekili Metin ERGUN'u da ziyaret ederek aynı temennileri ileterek önümüzdeki günlerde ziyaretlerinin T.B.M.M’de grubu bulunan diğer partilerle devam edeceğini belirttiler.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.