5 Nisan 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAZAK’TAN GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, sosyal medya hesaplarından İdlib gerginliği ve KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın skandal sözleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

DEĞERİN BİZLE BERABER OLDUĞUNDA VAR

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın, Kuzey Kıbrıs'ın Türkiye’ye bağlanmasının "korkunç" olacağı açıklamalarına MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak “varolduğun toprakları savunmak yerine kemik yalayıcılığına, emperyalist uşaklığına soyunmuşsun” ifadeleri ile çok sert tepki gösterdi. Akıncı’ya ‘değersiz’ diyerek hitap eden MHP’li Sazak, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Kan verdiğimiz toprakları kimsenin bizden alamayacağını, senin gibi eziklere, çağdaş dünya savsatasıyla özgürlük sunulacağını ve dünya insan haklarının senin gibilerine hak tanıyacağını zannediyorsun. Görünen o ki, toleransımız, sen ve senin gibi kişiliksizlerin ittifaklarını arttırmış ki, varolduğun toprakları savunmak yerine kemik yalayıcılığına, emperyalist uşaklığına soyunmuşsun. Şunu kafana sok, değerin bizle beraber olduğunda var, değersiz!”

İNSANI BİZDE, TOPRAKLARI EMPERYAL MAŞALARINDA

12 gözlem noktamızın bulunduğu ve geçtiğimiz günlerde rejim güçlerinin gerçekleştirdiği saldırıda 8 askerimizin şehit olduğu İdlib gerginliğine de değinen MHP’li Sazak, yaptığı açıklamada “Proje akılla, kukla yöneticisi tarafından katledilen ve Türk’e sığınan mağdur insanlara nasıl sahip çıktıysak, topraklarınada sahip çıkmak hakkımızdır. Gerçek sahiplerinin topraklarına dönüp, özgür yönetimlerini kurana kadar Türk askerinin geri çekilmesini  düşünmek, beklemek dile getirmek o topraklarda sömürgeci paylaşımlara, piç oluşumlara alan açmaktır, Ülke sınır güvenliğini tehlikeye atmaktır. Vatana ihanet, düşmana hizmettir. İnsanı bizde, toprakları emperyal maşalarında… Bu düzene Türk seyirci kalamaz!” ifadelerine yer verdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.