5 Nisan 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehiri Yaşanmaz Hale Getirdiler

Eskişehiri Yaşanmaz Hale Getirdiler
  • 13 Şubat 2020 Perşembe
  • 3543 kez okundu

Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkan yardımcısı Halil İbrahim Arslan, Eskişehir’in daha önce ülkede ilk 6. sırada iken şimdi 26. sıraya geldiğini belirterek, böyle gitmesi halinde Eskişehir’in sonuncu olacağını söyledi.

Şehri Küme Düşürdüler

Eskişehirspor’un daha önce ilk 5 de şampiyonluğa oynayan bir takım olduğunu hatırlatan Arslan, hem Eskişehirspor’un hem de Eskişehir’in küme düştüğünü altını çizerek, “Avrupa Şehri-Aşk’ı şehir diye tanıtılan şehrimiz yaşanmaz haldedir. Bütün şehirlerin çevre yolu şehirlerin dışından geçerken bizim çevre yolumuz halen aynı yerden geçmektedir. Çevre yolunda bir kaza olduğunda insanlar işine gidemiyor, işinden çıkanlar evine dönemiyor. Trafik kilitleniyor” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.