11 Temmuz 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ödüllü Hamamyolu Buz Pisti Gibi

Ödüllü Hamamyolu Buz Pisti Gibi
  • 13 Şubat 2020 Perşembe
  • 3899 kez okundu

Hamamyolunu kullanmak için paten giymek lâzım. 

MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Mustafa KOMAR hamamyolunda yaşanan kazalar hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

Sayın KOMAR yaptığı yazılı açıklamada şu sözlere yer verdi.

"Eskişehir'imizin simgelerinden biri olan Hamamyolu'nun hali içler acısı. Önceden akar deresi yanında oturur, kuşları seyreder, güzelim ağaçların altında gölgelenirdik. Kışı ayrı güzel yazı ayrı güzeldi. Ne hikmetse şu anki belediye başkanı tonlarca para harcayarak kanalın üstünü kapıtıp bu hale getirdi. Plastik zeminden toprağa basamıyor, EPOKSİ kaplamalı yürüyüş yolundan yürüyemiyoruz. Epoksi kaygan bir kaplama olduğunu bilmelerine rağmen, Eskişehir'imizin de uzun bir kış mevsimi geçirdiğini bile bile ne hikmetse Epoksi Kaplamadan yürüyüş yolu yaptılar.

Hamamyolu Eskişehir halkının en çok yaya trafiği olan bölgesi. Bu bölgede çevre düzenlemesi yapılıken  Eskişehir'imizin sert kış koşulları göz önüne alınmadı. Hergün bu  bölgede yayalar kazaya maruz kalıyor, vatandaşlarımız yaralanıyor ve hiç önlem alınmıyor illa birilerinin ölmesimi gerekiyor.

Dün yaşanan kaza ne ilk ne de son olacaktır.

Havaların yağışlı geçtiği bu günlerde kaygan zeminler tehlike saçıyor. Temizlik ekipleri her ne kadar yaya yolu için tuzlama çalışması yapsa da sonuç değişmiyor. Son olarak bir vatandaş daha kaygan zeminde kontrolünü sağlayamayarak düştü. Olaya tanık olan vatandaşlar ambulans ekiplerine haber vererek ilk müdahaleyi sağladı. Yaralı kadın Eskişehir Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Biran önce ciddi kazaların yaşanmaması için özellikle yerdeki kaygan zemin oluşturan Epoksi yer kaplaması için acil önlem alınmalı."Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.