10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Günay’dan TOKİ İle İlgili Açıklama

Günay’dan TOKİ İle İlgili Açıklama
  • 20 Şubat 2020 Perşembe
  • 3899 kez okundu

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Günay ayrıca sosyal paylaşım platformu Twitter hesabında, konu ile ilgili aşağıdaki bilgilere yer verdi.

“Beylikova’ya 140 adet 2+1, 60 adet 3+1, toplam 200 konut; Sivrihisar’a 140 adet 2+1, 60 adet 3+1, toplam 200 konut; Çifteler’e 70 adet 2+1, 30 adet 3+1, toplam 100 konut; Odunpazarı ilçemize 1715 adet 2+1, 735 adet 3+1, toplam 2450 konut olarak belirlenmiştir. İnönü, Günyüzü, Sarıcakaya ve Mihalgazi ilçelerimizde yeterli başvuru olmadığı için bu etapta kura çekilişi yapılmayacaktır. İlçelerimizdeki talep eğilimini takip ediyoruz.”

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.