10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Çalışkan, STK temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor

Başkan Çalışkan, STK temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor
  • 22 Şubat 2020 Cumartesi
  • 4017 kez okundu

AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, parti binasında düzenlenen kahvaltı programında Eskişehir Esnaf Kooperatifleri temsilcileri ile bir araya geldi.  

İl binasında düzenlenen ve İl Başkan Yardımcılarının da katıldığı programa; Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası Başkanı Adnan Karamanlı ile Yönetim Kurulu üyeleri; Yücel Özer, Abdülkadir Acar, Ahmet Yaşar Öztürk, TEKSAN Sanayii Sitesi Başkanı Ramazan Karamanlı ile Yönetim Kurulu üyeleri Nazif Doğrul, Ahmet Karakaya, EMKO Sanayi Sitesi Başkanı Ahmet Yıldız ile Engin Şahin, Erol Demiral ve Yunusemre Kobi Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Güleryüz katıldı.

Toplantıda şehir gündeminin yanı sıra, birlik ve beraberliğin öneminden bahsedilerek uyum içinde yapılan çalışmaların başarı getireceği konuşuldu. Düzenlenen programdan memnuniyetlerini dile getiren STK Temsilcileri, Başkan Çalışkan’a yıllardır çözülmeyen Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi sorunu ile talep ve önerilerini ileterek, merkezi hükümet ve yerel yönetimler noktasında çözüm isteklerini dile getirdiler.

Konuşmasına programa katılan STK temsilcilerine teşekkür ederek başlayan AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Eskişehir’in gelişmesi ve kalkınması için uyum içinde çalışılması gerektiğini söyledi. Bu bağlamda STK temsilcileriyle sık sık bir araya geldiklerini belirten Çalışkan, sözlerine şöyle devam etti:  

“Bugün Esnaf Kooperatifleri temsilcilerimizle bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunduk. 21. yüzyılda olmamıza rağmen maalesef şehrimizin göz bebeği Odunpazarı ilçemizde hala yol, yerleşim, alt yapı ve planlama konusunda hemşehrilerimiz dertli. Odunpazarı ilçemizde çözülemeyen Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi gerçeği de bu sıkıntılardan sadece bir tanesi. Hemşehrilerimizin sıkıntılarını gidermeye yönelik projeler ne yazık ki sadece seçim zamanları gündeme geliyor. Birilerinin aklına seçim öncesi gelen projelerle hemşehrilerimizin daha fazla mağdur edilmesine müsaade etmek istemiyoruz.”  

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.