10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Mücadelemiz sürecek”

“Mücadelemiz sürecek”
  • 26 Şubat 2020 Çarşamba
  • 2601 kez okundu

CHP İl başkanlığı seçiminde ‘başkan adayı’ olan Ali Ünal parti binasında düzenlediği basın toplantısında kongre sonuçlarını değerlendirdi.

Kongre sonucunda yeni seçilen il başkanı ve yönetim kurulunu kutlayan Ali Ünal, “Çarşaf listeyi önererek partimizdeki demokrasi şölenini yaşattığımız için gururlu ve onurluyuz. Bundan sonraki seçimlerde de dik duruşumu koşulsuz bir şekilde sürdüreceğiz. Kongrede yeni yönetim kurullarına aday olmaktaki amacımız; parti içi demokrasiyi, değişimi, yenileşmeyi gerçekleşmekti, Gençlerin, kadınların siyasete aktif katılımını sağlamaktı” ifadelerini kullandı.

Kongre sonuçlarında; mevcut iki belediyenin kısır, anlamsız ve parti içi demokrasiyi ayaklar altına alan, akraba delegelerle kongre üzerindeki vesayet anlayışına şahit olduklarını ifade eden Ali Ünal şunları söyledi: “Biz gençler, kadınlar, parti emekçileri, partimizin içine düştüğü bu dar kalıplardan çıkması için parti içi demokrasinin, olmazsa olmaz koşullarına çarşaf liste, üye bazında ön seçimin gerçekleşmesine, çoban ateşi yaktığımızı düşünüyoruz. Bu konudaki tavrımız, duruşumuz, ilerleyen günlerde de devam edecektir. CHP artık, tekelci anlayışın esiri olmayacaktır. CHP’de her üye, özgürce seçme seçilme hakkını kullanacaktır. CHP’nin iktidar olması için gençleşme, değişim, vizyonel projeler ve mücadelemiz sonsuza kadar devam edecektir” şeklinde konuştu.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.