4 Haziran 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

CHP sağlıkta şiddete ilişkin teklifine sahip çıkmadı

Muhalefet, sağlıkta şiddet yasasına ilişkin Meclis'e getirdikleri teklifin reddedildiğini savundu. Görüşmelere sadece 7 CHP'li vekilin katıldığı ortaya çıktı.

"7 VEKİLLE EVET Mİ DENİR"

CHP'nin de kendi teklifine sahip çıkmadığı ortaya çıktı. Öyle ki; görüşmelere sadece 7 CHP'li vekilin katıldığı açıklandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Bırakın siyasi polemiği, Twitter'a koy, aa AK Parti reddetti. Teknik yanlış, kanun teklifinde hata var. AK Parti hayır demesinden önce CHP evet mi dedi? 7 vekille evet mi denir? 130 tane vekille gelseydi biz hayır deseydik... Tüm partilerimiz baş tacı, bu teklife evet diyorlarsa, biz bunu infaz yasasının son maddesine ekleyelim. Zaman kaybına neden olacak işlemleri de aşalım. Biz özel olarak teklif verdik. Komisyonda görüşülüp Genel Kurul'a gelmesini bekliyoruz." dedi.

ensonhaberGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.