5 Temmuz 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAZAK’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

SAZAK’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
  • 25 Mayıs 2020 Pazartesi
  • 3315 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Ramazan Bayramı münasebetiyle sosyal medya hesaplarından kutlama mesajı yayınladı.
 
Milletvekili Sazak mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Farklı bir ramazan geçirdiğimiz ve birbirimizin sağlığı ve selameti için ayrı kalarak eriştiğimiz evlerimizdeki bu mübarek bayram; yoğun iş ve gelecek kaygısıyla yaşarken çevremizi, dostlarımızı ve bizlerin esas amacı olan birbirimizin sevgisine - ilgilesine ve dayanışma içinde olmamız gerekliliğinin her şeyden önemli olduğunu bize hatırlattı. Allah için birbirimizi her halimizle sevmeyi, birbirimizin dertleriyle ilgilenmeyi, elimizden gücümüzden geldiğince yardımcı olmayı bize hatırlattı. Basit tedbirlerle bulaşmasını engellediğimiz bu virüsün ihmale gelmeyeceğini, birlikte yaşadığımız insanlarla beraber bu tedbirlerin alınmasıyla bu virüsün önüne geçebileceğimizi gösterdi. Hastalığı, kötülüğü nasıl birlikte atlatıyorsak; varlığın, mutluluğun, kazancında birlikte hoş ve anlamalı olacağını, bireysel sağlığın ve mutluluğun bir anlamı olmadığını öğretti. Onun için necip milletimizi hasleti olan tasada ve kıvançta bir olalım. Bugünler bizlere birlik içinde her işin kolay atlatacağımızı ve başaracağımızı önümüze koydu. Bu Ramazan bize ibadetlerimizin yanında evlerimizde itikafa soktu ve tefekküre sevk etti. Düşünün, akledin ve birbirimizi Allah için sevin dedi. Her şerrin hayra vesile olacağını bilerek, yarınlarımızın bugünlerden daha güçlü ve huzurlu olacağını umud eder, Ramazan bayramınızı gönülden kutlarım.” 


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.