8 Temmuz 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Alçak saldırıya CHP’li Özel’den güzelleme!

Alçak saldırıya CHP’li Özel’den güzelleme!
  • 28 Mayıs 2020 Perşembe
  • 2569 kez okundu

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in TBMM'de sarf ettiği darbe özlemini ifade eden sözleri hala hafızalardayken bugün de devleti ve milleti hedef alan alçak saldırı Gezi kalkışması hakkında skandal bir paylaşım yaptı.

Gezi olayları, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimlerinden eli boş dönen vesayet zihniyeti "Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nın açılış törenini dahi zehirlerini millete akıtmak için bir fırsat olarak kullanmaktan çekinmiyor.

GEZİ KALKIŞMASINI "YEŞİLİ KORUMA" OLARAK LANSE ETTİ

"Saray rejiminin sonu geliyor" deyip içindeki nefreti açıkça ortaya koyan CHP'li Özel, FETÖ'nün alçak Gezi kalkışmasını da "yeşili koruma" olarak lanse ederek şu ifadeleri kullandı: 7 yıl önce #GeziParkı'nda yeşili korumak için bir araya gelen gençlerden çok şey öğrendik.

VATANA İHANET DEĞİL "DİRENENLERİN MÜCADELESİ"YMİŞ

Devletin bekasını hedef alan kalkışmanın bastırılmasını da hazmedemeyen Özel "AKP Genel Başkanı bilmelidir ki; orantısız güce, yaşam tarzına müdahaleye ve baskılara karşı zeka ve mizahla direnenlerin mücadelesinden 'darbe' çıkaramazsınız!!!" dedi.

KAYNAK: HABER7


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.