8 Temmuz 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Gün Sazak, Kabri Başında Anıldı

Gün Sazak, Kabri Başında Anıldı
  • 28 Mayıs 2020 Perşembe
  • 4283 kez okundu

MHP Eskişehir Teşkilatı Gün Sazak'ı şehadetinin sene-i devriyesinde Mihalıççık'ın Sazak Köyünde bulunan kabrini ziyaret ederek duâlarla yâd etti.

MHP Eskişehir Teşkilatı, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve  Gümrük ve Tekel Bakanı adalet, dürüstlük timsali, Başbuğ Alparslan Türkeş'in yol arkadaşlığını yapmış hemşehrimiz şehit Gün Sazak'ı şehadetinin sene-i devriyesinde Mihalıççık'ın Sazak Köyünde bulunan kabrini ziyaret ederek duâlarla yâd etti.

MHP Eskişehir Teşkilatı tarafından yapılan açıklama

"Şehit Bakanımız Gün Sazak Bey'e ve tüm Ülkücü şehitlerimize rahmet dileriz. Ruhları şâd, makamları kut'lu olsun.. Allah bu vatan için hizmet etmiş, taş üstüne taş koymuş tüm Ülkü erlerimizden razı olsun. Vâr olsun Milliyetçi-Ülkücü Hareket"Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.