12 Ağustos 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Çizmelioğlu’ndan bayram mesajı

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Çizmelioğlu,

Milli ve manevi duyguların pekiştiği, yardımlaşma ve kardeşlik bağlarının kuvvetlendiği, yoksulu gözetme, yetimi sevindirme gibi güzel yarışların olduğu bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin sevincini yaşadıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Hak yolunda teslimiyet ve fedakarlığın bir nişanesi olan Kurban Bayramı, kültür ve geleneklerimiz ile birlikte dini değerlerimizin bizlere yüklediği sorumluluktur.

Bu mübarek günlerin bizlere hatırlattığı en önemli unsur; kavga, öfke ve nefret gibi duyguların bir kenara bırakarak, paylaşım, hoşgörü, kardeşlik, sevgi ve saygı gibi duygularının yaşanabilmesine vesile olmasıdır. Bu bayram, yaşadığımız pandemi süreci nedeniyle her zaman alışık olduğumuz kucaklaşmalarla gerçekleşmese de gönüllerin bir arada olduğu güzelliklere kavuşmamıza vesile olmasını diliyorum.

Pandemi süreci tamamlandığında sevgiyle yeniden kucaklaşacağız. Türk milleti her türlü şartta bir ve beraberdir. Pandemi sürecini de bu birlik ve beraberlik duygusuyla aşacağız.' dedi.

İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu tedbirlere dikkat edilmesini belirterek şöyle devam etti:

'Bu süreçte bir çok fedakarlık yaptık. Devletimizin tedbirleri kapsamında bir çok alışkanlığımızdan vaz geçtik. İnşallah bu fedakarlıklarımız meyvesini verecek ve bu süreçten bir an önce kurtulacağız. Bu süreç içerisinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramımızda da tedbirlere dikkat etmeliyiz. O yüzden bu yıl bayramlarda kucaklaşmayı erteleyeceğiz. İnşallah bu sürecin sonunda özlediğimiz bayramlarımıza kavuşacağız. Devletimizin gücü, milletimizin inancıyla bu sürecin üstesinden geleceğiz.

İdrak edeceğimiz bu bayramın tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. 

Tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.”Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.