27 Şubat 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MHP’den Tepki

MHP’den Tepki
  • 13 Şubat 2021 Cumartesi
  • 8717 kez okundu

Eskişehir'de daha öncedende uygulanan çifte standartlar nedeniyle yerel seçimler zamanında ciddi tartışma konusunu olan belediyeye ait olan bilboard, reklam panoları ve raketlerle ilgili yeni bir tartışma yaşanıyor. Bu kez tartışmaya neden olan konu belediye reklam panolarında yer alan HDP ilanları.

Bu ilanlara ilk tepki Ak Partiden geldi ve  Ak Parti kendileri için bu alanlarda talep edilmesine karşın yer verilmediğine dikkat çekti. Adalet istiyoruz denildi.

Tepkilerin ikinci adresi ise Milliyetçi Hareket Partisi oldu. Tam parti binasının önüne yerleştirilen bir reklam panosunu gösteren bir fotoğraf karesi ile yapılan yaklaşımda bir provakosyon mu sorusu sorulurken HDp ilanında yer alan Adalet sözüne karşın MHP'de  "Şehit anneleri için adalet, Diyarbakır anneleri için adalet" diyoruz! dedi.

Tapusu rahmetli Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ Bey'e ait olan MHP Odunpazarı İlçe Teşkilatımızı görecek şekilde önüne konuşlandırılan raketlerde HDP Genel Merkezinin "Herkes için eşitlik herkes için adalet" sloganları yer almaktadır.

Bu bilinçli bir eylem midir?
Bilinçli ise yetkili merciiler bu işin hesabını vermek zorundadır!

Bizse "Şehit anneleri için adalet, Diyarbakır anneleri için adalet" diyoruz!Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar