18 Nisan 2021 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çizmelioğlu’ndan TABELA BELEDİYECİLİĞİ TEPKİSİ

Eskişehir'de neredeyse belediyecilik geleniği haline gelen TABELA dikmek alışkanlığı devam ediyor. Belediyeler tarafından yapılması gereken bir çok hizmetler diğer kurumlarca yapılırken, çalışma sırasında belediyeler gelip ÇALIŞIYOR tabelası koyarak adeta algı yapmaya çalışıyorlar.

Şehir Hastanesi yolarını uzunca süre yapmayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kaldırımları boyarken benzer tabelaları dikmişti, Millet Bahçesinin önündeki kaldırımlarla ilgili, Kütüphaneyle ilgili de benzer tabela algısı yapılmaya çalışılmış ve tepki ile karşılanmıştı.

Şimdi benzer bir durum yine yaşanıyor. Bu kez tabelayı diken Tepebaşı belediyesi. Çevre yolundan Yunusemre Devle hastanesine yapılması gereken yol uzunca süre belediye tarafından yapılmadığından Karayolları tarafından yapıldı. Ancak bitme aşamasına gelen yola Tepebaşı Belediyesi ekiplerince TEPEBAŞI BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR tabelaları dizildi. Bu kez yapılmaya çalışan algıya Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu tepki gösterdi.

Sayın Ahmet Ataç, Yunus Emre Devlet Hastanesi - Çevre Yolu bağlantı yolunu yaptığınız için teşekkür ederim.
Yalnız Tepebaşı Belediyesi bu kez ihaleyi Karayoları Genel Müdürlüğüne vermiş.
Her zamanki çalma zihniyeti ile Karayolları Genel Müdürlüğünün yapmış olduğu hizmeti algı oluşturarak kendi yapıyormuş gibi tabela koymasına artık şaşırmıyoruz.
Eee tabi klavuz meselesi. Hocası ne yaparsa öğrenciside aynısını yapıcak.
Yıllardır hükümetimizin şehrimize yaptığı tüm yatırımlara bu senaryoyu oynuyorlar. Ama artık vatandaş herşeyin farkında.
Asıl teşekkürümüz Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'na.
Şehrimizi ziyarete geldiğinde belediyenin yapmadığı YEDH yol sorununu kendisine arz ettik ve vakit kaybetmeden faaliyete geçirdi. Halka hizmet adına ne gerekiyorsa yapılması gerektiğini biz AK Parti Hükümetinden görüyoruz.
Ama nerde bir algı operasyonu yapılacaksa ne hikmetse Cehape de ve belediyelerinde.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar