22 Eylül 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Acar’dan Odunpazarı Belediyesi’ne kapalı pazar yeri eleştirisi

Başkan Acar’dan Odunpazarı Belediyesi’ne kapalı pazar yeri eleştirisi
  • 29 Temmuz 2021 Perşembe
  • 1810 kez okundu

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar 71 Evler mahallesinde yaşanan pazar yeri sorunu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar 71 Evler mahallesinde yaşanan pazar yeri sorunu ile ilgili yaptığı açıklamada:

“2 haftadan beri 71 Evler Mahallemizde yaşanan pazar sorunu ile mahalle sakinlerinin mağdur edilmesi tüm Odunpazarlı hemşehrilerimizin malumudur. Sadece 71 Evler Mahallemizde değil, bugün Odunpazarı'ndaki mahallelerimizin çoğunda kapalı pazar sorunu bulunmaktadır. Diğer şehirlerde ve hatta Eskişehir'in ilçelerinde bile hem vatandaşlarımız için hem de pazarcı esnafımız için yeni modern kapalı pazarlar yapılırken 7 yıldır Odunpazarı Belediye Başkanı olan Kazım Kurt 1 tane bile kapalı pazar inşaa etmemiştir. Odunpazarlı vatandaşlarımız ve pazarcı esnafımız mağdur olmayacağı modern kapalı pazar yerlerini hak ederken maalesef sizler vaad ettiğiniz halde bunu yapmayı da beceremediniz.

Kazım Kurt'u sözde halkçı değil, gerçekten halkın yanında olmaya davet ediyorum ve 2019 yılı yerel seçimler öncesinde vaad ettiği yeni kapalı pazar yerleri yapma sözünü tutmasını bekliyorum” dedi.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar