28 Ekim 2021 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Prof. Dr. Emine Nur Günay 30 Ağustos Mesajı

Prof. Dr. Emine Nur Günay 30 Ağustos Mesajı
  • 30 Ağustos 2021 Pazartesi
  • 1742 kez okundu

Büyük zaferin 99. Yıl dönümünü milletimizin haklı ve onurlu mücadelesini büyük bir coşku ve heyecanla kutluyoruz. Bir asır önce egemenliğinden taviz vermeyen milletimiz, tarih boyunca ülkemizde toprağımızda emelleri olan güçlere karşı büyük bir fedakârlık, birlik ve beraberlik örneği göstererek karşı durmuş, sayıca üstün düşmanı yenilgiye uğratmıştır. 30 Ağustos’ta kazanılan bu destansı zaferle milletimiz, kendisine uygun görülen kaderi değiştirmiş, ne pahasına olursa olsun bağımsızlığından taviz vermeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir. Bu büyük zaferden aldığımız ilhamla karanlık odakların asırlardır ülkemizi hedef alan tüm oyunlarını bozduk ve bozmaya devam edeceğiz. Bugünden sonra yapmamız gereken, milli birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirerek her zaman olduğundan daha fazla çalışmak, her alanda ülkemizi geleceğe taşımak, öncü duruma getirmek ve daha da güçlendirmektir.

Büyük Zafer’in 99. yılında milletimize bu zaferi armağan eden İstiklal Harbimizin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Büyük Millet Meclis’imizin saygıdeğer üyelerini ve kahraman ordumuzun tüm askerlerini rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Tüm Türk Milletinin ve Siz değerli Eskişehirli hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.

 

Prof. Dr. Emine Nur GÜNAY

Eskişehir MilletvekiliGönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar