18 Kasım 2019 Pazartesi
Seçime Doğru;"Arz-ı Mev’ud ve Horoz Dövüşü"

Seçime Doğru;"Arz-ı Mev’ud ve Horoz Dövüşü"


  Irkçı Emperyalizmin “Büyük Oyun”u, Büyük İsrail'i kurup Dünya hakimiyetini sağlamak, bütün insanları kendine hizmetkâr ve köle yapmaktır.
  Bu büyük oyun, Fırat ve Nil nehirleri arasındaki bütün “Arz-ı Mev’ud” topraklarını içine alacak şekilde Büyük İsrail'i kurmak, bunun emniyeti için Fas'tan Endonezya'ya kadar bütün ülkelerin idaresini etkisi altına almak, Anadolu'da İsrail için tehdit teşkil edebilecek, Selçuklu ve Osmanlının mirasçısı olan bağımsız bir devlet bırakmamak yani Türkiyemizi yok etmektir.  

Arz-ı Mev’ud, Büyük oyun, işte budur!
  Bu Siyonizmin dinidir. Pazarlığı yoktur, uyuşması yoktur, görüşmesi yoktur! 5700 senelik gayeleridir. Bu felaketten vatanımızı ve milletimizi kurtarmak, bütün dünyanınbir zulüm dünyasına dönmesi yerine, “Yeni Bir Barış Dünyası”na dönmesini sağlamak, tarih boyunca olduğu gibi bugün de milletimize düşen kutsal bir görevdir. Irkçıemperyalizm, bu gayesine erişmek için işbirlikçi partileri vasıta olarak kullanmaktadır.
  Irkçı emperyalizm içerideki ve dışarıdaki bütün güç ve imkânlarını seferber ederek 50 yıldan beri yapılan tüm seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de milletimizi aldatmak, ne yapıp edip işbirlikçi partileri işbaşına getirmek istiyor. Bu meyanda her çareye başvuruyor, bütün hızıyla “Horoz Dövüşü” aldatmacasını gerçekleştirmeye çalışıyor. Horoz Dövüşü, Küçük oyun, işte budur!

  Horoz dövüşü nasıl uygulanmaktadır?
  İşbirlikçi bir sol parti ile işbirlikçi bir sağ partiyi iki kukla olarak milletin önüne sürerek bunlara karşılıklı kayıkçı kavgası yaptırmak ve elinde medya gücü ve bütün imkânlarıyla milleti bunlara oy vermeye yöneltmek horoz dövüşünün temelini oluşturur.  Hangisi kazanırsa kazansın sonunda ırkçı emperyalizm kazanmış olmaktadır!
  Bu oyun sadece Türkiye'de değil dünyanın her yerinde oynanıyor. Mesela Amerika'da Demokrat Parti de ırkçı emperyalizmin kontrolündedir, Cumhuriyetçi Parti de ırkçı emperyalizmin kontrolündedir. Avrupa ülkelerinde de sağcı partiler de solcu partiler de ırkçı emperyalizmin kontrolü altındadır. 

Türkiye'de aynı oyunu oynamak için ırkçı emperyalizm CHP ve AKP'yi kullanmaktadır.

 Irkçı Emperyalizm; bu iki partinin “kayıkçı kavgası” şeklinde süren “Horoz Dövüşü”nü, elindeki medya, televizyonlar, gazeteler ve diğer imkânlarla sabah akşam göstererek milletimizin beynini yıkamakta, insanları sanki sadece iki parti varmış gibi narkozlamakta, bu iki partiyi bir kukla gibi kullanmaktadır.
  Halbuki bu iki partinin de birbirlerinden farkı olmadığını ortaya koyan en önemli göstergelerden biride ekonomi uygulamalarıdır. Mevcut AKP iktidarı daha önceki üçlü koalisyon hükümetinin yapamadığın yaptı. AKP hükümeti halen 2002 öncesi talan düzenini yani IMF patentli Fischer-Derviş modelini tavizsiz uygulamaya devam etmektedir.   

 Halka deniyor ki, eğer solu istersen buyur solcu işbirlikçi CHP'ye oy ver; sağı istiyorsan, buyur sağcı işbirlikçi AKP'ye oy ver. Sen seç, istediğini seç, bak sen istediğini seçmekte hürsün, işte demokrasi budur.   

 Halbuki demokrasi, bir ülkede halkın kendi dünya görüşü ve değer ölçülerine göre kendini idare ettiği durumda söz konusudur.YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar