23 Ocak 2019 Çarşamba
DİKKAT ! ( HIZLI GEÇİŞ SİSTEMİ ) HGS’LER HIZLI BİR ŞEKİLDE VATANDAŞI DOLANDIRIYOR.

DİKKAT ! ( HIZLI GEÇİŞ SİSTEMİ ) HGS’LER HIZLI BİR ŞEKİLDE VATANDAŞI DOLANDIRIYOR.

DİKKAT ! ( HIZLI GEÇİŞ SİSTEMİ ) HGS’LER HIZLI BİR ŞEKİLDE VATANDAŞI DOLANDIRIYOR.

 

 

Değerli Kardeşlerim...

Artık biz bu ülkenin rezil düzeninden ve kepaze sistemlerinden bıktık..

Başımıza şimdi de bir başka soygun yöntemi çıkardılar..Adı : HGS (Hızlı geçiş sistemi) bir başka adı ile '''Hızlı Soyma Sistemi'''.

Ve maşallah keşfettikleri her yöntem de cup diye oturuyor..Başarılı'da oluyorlar tabiki.Meslek icabı...... 

Yani artık bu Milleti eze eze, büke büke, söke söke vallahi kalbura çevirdiniz..Göz göre göre ve bile bile insanlarımızı bu HGS denilen kafirhane yöntemi ile fevkalade çok güzel  ve hızlı bir şekilde soyuyorsunuz..

Yazıklar olsun böyle bir düzene ve yazıklar olsun ki bu şikayetleri göz ardı edip KULAK TIKAYANLARA..

TÜRK MİLLETİNİ ELİNİZDE OYUNCAK ettiniz..

Vatandaş, bu HGS denilen soysuz düzenin içerisinde soyulduktan sonra hakkını aramak istese bu konu ile ilgili bir iletişim adresi veya bir iletişim merkezi veya bir şikayet hattı bile yok..

Bu konu ile ilgili bazı internet sitelerinde yayınlanan vatandaşlarımızın şikayetlerini aşağıda tek tek sıralayacağım..

Bu Komik durumlara da ya güleceksiniz yada ağlayacaksınız....Taktir  gene YÜCE TÜRK MİLLETİNİN'DİR..

((KOPYALAYIP YAPIŞTIRDIM))

hgs

ben 2013 ocak ayında istnbuldan hgs aldım.. araçımla şehirler arası yolculuk yapmadığım halde telefonuma mesaj geldibakiyeniz azaldı diye.. hgs kontrol ettiğimde araç erzurum urfa erzincan her yere gitmiş.. ben ne yapmalıyım.. bu harcanan 100tl ne olacak.. magduruyetimin giderilmesini talep ediyorum

HGS okuma hatası

HGS gişelerde bir okuyor bir okumuyor sonra geçişleri kontrol ettiğimde 13.5 15 TL gibi uzak mesafe kesildiğini görüyorum... herkes bu konuda şikayetçi gördüm kadarıyla .. ayrıca geri dönüştende şikayetçi.. bu resmen adam dolandırmak..ne yapıcaz???????

hgs

HGS olduğu halde geçişlerde benden cezalı uzun yol parası kesiliyor. Ben hgsmi doldurduğum halde kendi hesabıma göre bakiyemin halen olması gerekiyodu ama benden fazla çekildiği için bakiyemn bittiğinden haberimolmadığı için bana 101tl ceza gelmiştir.Benim hgs kullanım 1. sınıf araç olmasına rağmen bazen 7,5 tl bazen 2,5 tl bazen de1,80 tl kesililerek cebime mesaj geliyordu.Bu sistemn hatasından dolayı bakiyemin bittiği için bana ceza kesilmiş.İlgili makamların bu olaya el atmasını ve sistemden kaynaklanan cezanın iptalini talep ediyorum bilgilerinze arz ederim.

girişte okumuyor çıkışta fazla ücret alıyor

girişte okumuyor çıkışta fazla ücret alıyor telefonla hiçbirşey halledilmiyor halkla ilişkilere bağlanamıyorsun internet sitesi tam bir felaket kgs ile başım ağrımıyordu şimdi problem yaşıyorum

hgs geçiş ihlalleri

Alalacele yapılmış alt yapısı tamamlanmamış tam bir rezalet tablosu sürekli en uzun mesafe ücreti ödüyorum hemen ogs ye geçmeyi düşünüyorum hgs haksız kazanç sağlayan doğru dürüst çalışmayan bir sistem

girişte hgs okumuyor çıkışta vatandaş soyguna uğruyor

bu yeni taktik bayağı sağlam vatandaşın parasını nasıl çalabilirim taktiği,alt yapısı kime hizmet ediyor acaba parayı tahsil etme altyapısı ,eksik bakiyede hemen ulaşma alt yapısı,kara listeye alma alt yapısı , çıkışta plaka okuma ve hgs okuma alt yapısı amaaaaa neye kısmetse girişte okuma altyapısı çok zayıf kimi kandırıyorsunuz bee kendi ülkemde bile yolları bedava kullanamıyoruz kullanalım deyincede soyuluyoruz evet bende soyulma mağduruyum ama halen çalınan param iade edilmedi bekliyoruz.

Düzeltme Talebi

HGS MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

3 defa 0312 – 509 36 90 nolu faks çektim. hgs@ptt.gov.tr mail. gönder din nafile bunlar haktan hukutan anlamazlar, muhakak karakolluk mahkemelik alacağız.

gecıcı ruhsatla gıselerdekı

gecıcı ruhsatla gıselerdekı subenızden hgs alınıyomu

hgs

Adana gişelerinden bir tekire gittik sistem yok diye hgs 1 hafta içinde alın dediler dönüşte gişelerdeki ptt ofislerinden aldık bir gün sonra hesaptan 17.50 kesilmiş ne iş bu kardeşim

FAZLA GECİS UCRETİ

Mahmutbey giselerden giris yaptım bahcesehirden cıkıs 7.5 tl yazdı nasıl duzeltme yapabilirim hiç bir muhattap bulamıyorum

 

Değerli Dostlarım,

Bu örnekler sadece bir kaç tane...Şikayetler su gibi akıp gelmiş ve maalesef sıralanmış..

Ben sadece bir kaç tanesini, örnek teşkil etsin diye kopyalayıp bu yazıma yapıştırdım. Çünkü o kadar şikayet var ki bu köşelerde yayınlama imkanımız yok.

Gördüğünüz gibi bu şikayet köşesinde Mavi renkli ''cevapla'' adı altında bir soru da var..

Varmı tüm bunlara cevap verecek bir yetkili yiğit??

Varmı bu sorunları çözecek adam akıllı bir adamınız??

Varmı bu gariban millete destek olacak bir biriminiz??

Maalesef hiç biri... Ve sadece her zaman olduğu gibi koca koca sorular ve koca koca soru işaretleri..??

Ey TÜRK MİLLETİ,

Biz hep böyle APTAL bir millet gibi her zaman sömürülme ye razımı olacağız??

Biz ne zaman el ele verip ''Bizden gasp ettiğiniz hakkımızı geri verin''diyerek bu yetkili makamların kapısına dayanacağız ve hakkımızı söke söke alacağız.??

Biz'ler ne zamana kadar bu sömürü düzene boyun bükeceğiz??

Eğer bu ülkede önce bir şey uygulanmaya başlayacaksa adam akıllı bir düzenle ve adam akıllı bir sistemle başlanmalıdır....Bu Millet deneme tahtası değildir...

Önce sistem veya uygulama MİLLET üzerinde deneniyor ve önce bu deneme aşamasında  bu MİLLET kasıp kavruluyor . Ancak bir kaç sene sonra bu uygulama rayına oturtulabiliyor..

Bu süre içerisinde soyulup soyulana.....Bu sistem ve başındaki yanlışlıklardan dolayı mağdur edilen vatandaşlara yapılan bu haksızlık düpe düz, resmen açık bir soygun dur. Bunun başka izahı da yoktur, olamaz da.. 

Bütün bunlar yaşanırken Nerede soyulan Milletin SAVCILARI, HAKİMLERİ, YARGI MENSUPLARI ?

Başka bir konu olmuş olsa idi, hemen herkes ayaklanırdınız.. Buna da ayaklanın bakalım, Bu uygulamayı başlatan HÜKÜMETE ve bu HÜKÜMET adına bu uygulamayı başlatan bakan veya bunu meclisten geçiren ve kabul eden o koca 5 parmaklara da soruşturma açsanıza ??

EEE TABİKİ BÖYLE BİR YASA YOK ? KİMİ KİME ŞİKAYET EDECEĞİZ, KİMİ YARGILAYACAĞIZ Kİ??

Böyle bir soygunu vatandaş yapsa idi hemen anında müdahale ederdiniz....

Evet, tabiki biz VATANDAŞLARIMIZIN böyle bir şey yapmasını istemeyiz, tasvip etmeyiz ama DEVLET Millet için vardır ve Milletler de DEVLETİ  teşkil ederler..

Her ikisi İKİZ KARDEŞ gibidir. Mecburi ve zaruridir.Kan bağı aynıdır..

Burada ''DEVLET MİLLETİ SOYABİLİR'' Diye bir yasa Varmı ?? Veya bizim bilmediğimiz böyle bir yasa varsa çıkın açık açık anlatın.. 

Kendimizi aldatmayalım..Bu hükümler hangi ağızlardan çıkıyor ve hayata geçiriliyorsa ceremesini de onlar çekmelidir.. 

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ve sorumlu Bakan size sesleniyorum...

Bu durumu derhal düzeltin...Mağdur olan vatandaşa ya parasını geri iade edin..Ya sisteminizi düzeltin yada bu saçma sisteminizi kaldırın...

Bu MİLLET sizin cezanızı çekmek zorunda değildir..

Saygı ve sevgilerimleYORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar