22 Ocak 2019 Salı
ATV-MÜGE ANLI-TATLI SERT PROGRAMI VE NEZEN GERMİYEN MASALLARI (Mehti SARAÇ)

ATV-MÜGE ANLI-TATLI SERT PROGRAMI VE NEZEN GERMİYEN MASALLARI (Mehti SARAÇ)

ATV-MÜGE ANLI-TATLI SERT PROGRAMI VE NEZEN GERMİYEN MASALLARI (Mehti SARAÇ)

Değerli Okuyucularım,

 

ATV DE hala yayını devam eden MÜGE ANLI-TATLI SERT  ve NEZEN GERMİYEN Cinayeti ile ilgili program hakkında bir kaç tane çok önemli eleştirilerde bulunmak istiyorum...

Müthiş derecede insanlarımızın kafalarını karıştıran, ahlaksızlıkları ile milyonları bezdiren, bıktıran ve utanmadan TV  karşısına çıkıp boş konuşmalarla LAK LAK eden, o terbiyesiz, ahlaksız anne ve babaya sesleniyorum..

Yeter artık! Türkiye yi ve Türk vatandaşını ahlaksızlıklarınızla daha fazla yormayınız. Programa katılmayı artık bırakın ve insanlarımızı ahlaksızlıklarınıza alet etmeyiniz.

Kızınız ölmüş veya öldürülmüş ve siz hala modelistlik peşindesiniz..Adeta ATV Yİ ve TATLI SERT programını işgal ettiniz. 

Türkiye de o kadar sorunlar var ki, kimselere fırsat veremez oldunuz. Utanmaz ve ahlaksız geçmişiniz ile insanlarımıza gerçekten kötü örnek olmaya başladınız.. Yüzünüz kızarmıyor ve ALLAH Korkunuzu yitirmişsiniz.

Vicdan ve merhametiniz yok. Ar damarınız çatlamış. Size küfür bile sarfetmeye, şahsım adına utanıyorum.Küfürü bile haketmeyecek kadar alçak bir durumda olduğunuzu sakın unutmayınız..

Ve size soruyorum ? (Melahat-Hüseyin GERMİYEN) Yalan, dolan ve entrikalarla halkımıza cidden çok kötü örnek oldunuz. Bunun farkındamısınız ?

Bu Son kalenin Fatihi, Fatih Sultan Mehmetin TÜRKİYESİNDE böyle bir ahlaksızlık kuralları yoktur.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ sınırları içerisinde eşlerin birbirlerini aldatma cezası pek hazmedilecek bir durum değildir. Sizde ise gayet normal...

En aydın ve en modern bir toplumda bile bunun adı BOŞANMA'DIR. Ve sizde hiç bir faaliyet yok. Tam tersi sanki iyice motive oldunuz. Birbirinize iyice kenetlendiğinizi görüyorum.

Böyle bir durumla asla karşılaşmadık, görmedik, rastlamadık ve galiba bu bir ilk tir. Görülmemiş bir şey ! Siz YA DÜNYA ÜZERİNDEKİ ŞEYTANIN GERÇEK EVLATLARISINIZ. YADA TÜRK VATANDAŞI olamazsınız. Kesinlikle inanmıyorum..

Sizin DNA testleriniz incelemeye alınsa, herhalde çok çok ilginç ve asılsız, sonuçsuz ibretlik sonuçlar çıkacaktır..Buna eminim...

Sizde HAYA; ŞEREF ve NAMUS yoktur . Zannetmiyorum..

 

Gelelim, ATV ve MÜGE ANLI Hanımefendi ye, 

Lütfen bir TÜRK KANALI ve siz Müge ANLI, birer TÜRK Evlatları olarak bu ahlaksız insanları TV LERE çıkartıp daha fazla şımartmayın.. Hata yapıyorsunuz.

Bir taraftan bu amansız cinayeti çözelim derken, diğer taraftada, Gelecekte de olabilecek bir sürü ahlaksızlıklara çanak tuttuğunuzun farkındamısınız ?

Bırakın, bu işleri ehli olanlar yapsın. POLİSİMİZ ve ADLİ Merciilerimiz var. Onlar bu cinayeti sonuçlandıracaklardır. Biz buna inanıyoruz ve güveniyoruz... Böyle bir gücümüz de var çok şükür..

Reyting yapalım derken bir çuval inciri berbat etmeyelim. Türkiye de sorun çok. Başka insanlara, başka garibanlara yardım edelim. Onların sorunlarını da gidermeye çalışalım..

 

Her gün, farkında olmadan TV DE reytinglerini yaptığınız bu tür insanlar, toplumların baş belası olmaya devam ediyor. Oysaki sizde bu tür hazımsız, utanmaz simalara çanak tutarak iyilik yapıyorsunuz. Olmayan namus, şeref, haysiyetsizlik ve gurursuzlukla bunlara daha da ön ayak oluyor ve hayatlarını renklendiriyorsunuz. 

En iyisi bir işi yaparken önce artı ve eksilerini de düşünmeniz gerektiği kanaatindeyim.çok fazla aşırısı sadece zarardır.Bu durumda Olduğu yerde bırakmaktır..

İnşallah, TÜRK TOPLUMU için bu Virüsleri bir daha yayınlamaz ve yayınınızdan kaldırırsınız..

Gelecekte de bu tür benzeri olaylarla karşılaşırsanız, bir nevi bu suçlularında sorumlusuda siz olursunuz..Yani ATV  ve sizin proğramınızın olur..

Biliyorsunuz ki Yasaklar her zaman insanlara tatlı gelmiştir. Bu yaradılış gayemizin de bir şekli ve bir kuralıdır. Bunun adı NEFİSTİR.. Nefis denilen o amansız düşmanı vicdan ile yenebiliyorsak ne mutlu bize...

Umarım bu kötü niyetli NEFİSLERİ, REYTİNG uğruna harekete geçirmez ve gelecekteki kirli toplumlara çığır açmazsınız..

Sizi TÜRK'ÜN AHLAKİ DEĞERLERİ adına sadece uyarmakla yetiniyoruz..

Saygı ve sevgilerimle..Mehti SARAÇYORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar