27 Mayıs 2018 Pazar
EBRU GÜNDEŞ VE SON HALİ !

EBRU GÜNDEŞ VE SON HALİ !

Mehti Saraç
Mehti Saraç

EBRU GÜNDEŞ VE SON HALİ !

EBRU GÜNDEŞ VE SON HALİ !

Mehti Saraç ~ 28 Aralık 2013 ~ Genel Düzenle

Değerli Okuyucularımız…

Dün akşam ”O SES TÜRKİYE” programını özellikle izledim. Ebru GÜNDEŞ’İN son halini, duruşunu, şeklini, şemalini ve rengini merak ettim..

Düşündüklerim de de yanılmadım.. Ebru Hanım, kendine  öyle bir ”HÜZÜN”süsü vermişti ki hiç sormayın !

”Duygu sömürüsü” Psikolojisini kullanarak ”Acaba ben bu milletin karşısına nasıl çıkabilirim. Ve nasıl süper bir prim daha yapabilirim?” Diye bir savunma sanatı  sistemi ile dün akşam milletin karşısına çıkmıştır.. Bana göre başaramamıştır. Başarısızdır.. Ve sadece rezil olmuştur.

Mademki bu günler sizin acılı günleriniz ve hüzün dolusunuz.  Neden TV karşısına bir kere daha geçmekten vazgeçmediniz, vazgeçmiyorsunuz ? Bu acı gününüzün neyini MİLLETİMİZLE paylaşmak istediniz ?

Mademki, bu söz konusu kişiye (Eşinize) bu kadar saygı gösteriyorsunuz, ve ”çocuğumun babası”Diyorsunuz da. O halde siz acılarınızı bağrınıza basacaktınız ve bu programa, milyonların karşısına böyle rezil  bir şekilde çıkmayacaktınız..

Çocuğunuzla ailenizle, dostlarınızla bu acı günlerinizi evinizde, hep beraber geçirseydiniz daha doğru olmaz mıydı ?

Sizin deyiminizle, bu acı olayınızın olumlu veya olumsuz yanlarını sizler, ailecek düşünüp, tartışıp, çözümler üreterek birbirinize destek olsaydınız daha iyi olmazmıydı ?

Kameralardan uzak ve sessiz bir ortamda sakin sakin düşünüp, kendinize göre kararlarınızı almanız daha doğru olurdu. Diye düşünüyorum…

İllaki Milyonların önünde ” Bedenim burada ama beynim burada olmayacak” Sözleri ile Millete duygu sömürüsü yapmanız gerekmiyordu Ebru Hanım..!

Şimdi size soruyorum ? ALLAH AŞKINA siz neyin hüznünü dün akşam TV’de milyonlar önünde yaşadınız veya yaşatmaya çalıştınız ?

Eşinizin SUÇSUZ olduğunu mu ima etmeye çalışıyorsunuz ?

E tabii ki size göre suçsuz olabilir. Siz böyle düşünebilirsiniz…Çünkü size bir zamanlar , yatlar katlar hediye edilirken, sevinçten ağzınız tepenize kadar çıkıyordu. O zaman böyle bir hüzünler sahnesi yoktu !…

Peki, Bu adamın bu kadar zengin olmasının sırrı ne ? Gerçekten Öğrenmekistiyoruz.

İRAN’DAKİ Annesi, Babası, dedesi mi vs akrabaları mı çok  zengin ? Yada İRAN PETROL KUYULARININ tek sahipleri bunlar mıymış, bu sülalemi ? . Belli ki bu adam  ya Miras yedi yada haram yedidir..Başka  izahı yok.

Ve bu adam, daha 30 yaşında ve 6.7 tane şirket sahibi. Milyar dolarların babası..! Bazen düşünüyorum…Bu adam çok kısa bir sürede bu paraları  AMELELİK yaparak ta kazanmış olabilir mi ?.. Ya da ALLAH’IN bu insan için büyük bir hikmetidir yada ALLAH tarafından torpillidir.. ! E bunlarda olmayacağına göre ..  !

Ebru Gündeş hanım önce bu soruları cevaplayınız..?  Dün gece TV DE karşısına çıktığınız bu Milletin beynindeki soru işaretleri gitsin…

TV’DE,  uğrunda  lezyonlara tutulduğunuz bu adam aslında kim biliyor musunuz ? Gerçekleri konuşalım..

Sicili kabarık ve kara para haklamış, İran dan gelip, Benim ülkemde TÜRK AMELE ve İŞÇİMİN ekmeğine göz koymuş, Sokakta dilenen, ekmek parası bulamayan gariban TÜRK Vatandaşının hakkına da el uzatmış, yetim ve fakirimizi düşünmeden, bunlardan tokatladığı bu mirası size bahşetmiş olan bir insandır.. Sizin eşiniz bu ve siz hala tanıyamamışsınız..

Ve gene size soruyorum ?

Size dün TV’DE, hüzün sendromlarını yaşatan  bu insan için değer miydi ?  Bana göre asla ve asla değmez…

O zaman gene size soruyorum ? Eşiniz olan bu zat, sizce suçsuz mudur ? Suçsuz ise Niçin tutuklandı ? Acaba TÜRKİYE CUMHURİYETİ SAVCI ve HAKİMLERİNİN kocanıza karşı özel bir kasti mi vardı ? O zaman suçsuz yere  eşiniz cezalandırılmış. Doğrumu?

Siz, eşiniz tarafından yürütülen bu oyunlardan bir nebze bile olsun haberdar değil miydiniz ? Hiç mi bu yüklü geminin, bu çok ağır  yükünün nereden geldiğinin sorusunu  kendisine sormadınız? İşinize mi geliyordu ?

Çıkın bir TÜRK Vatandaşı olarak bunların açıklamasını yapın..

Oysaki sizin gibi bir insanın bu durumda sessiz kalmasını, TV’DE kesinlikle boy göstermemenizi tercih ederdim.. Farkında olmadan kariyerinize çok büyük bir leke ve  gölge düşürdünüz Ebru hanım !

Evet sizin deyiminizle ”Bu günler geçecek” EVET GEÇECEK… Ama Ekmek bulamayan, ıkına ıkına 50 kiloluk çimento torbasını sırtında taşıyan ve kan ter içinde kalan o AMELENİN ahı da bir gün gelir,sizin gibilerini delip, deşipte geçecek..Bunu da unutmayın..

Aslında Kariyerli olmanızda beni hiç ilgilendirmiyor.( Haydan gelen huya gidiyor ) Sizi oraya (TV’YE) süs biberi gibi o şekilde çıkaranlar da utansın.. Biz hırsızın, sahtekarın ve yolsuzluk yapanların arkasından gitmeyiz, gidenleride sevmeyiz.. Bizde çok büyük firmalar ve tezgahlar yok.. Bizde sadece Bilek gücü dediğimiz bir olay var .. Öyle MİLLETİN karşısına çıkıp duygu sömürüsü yapmakla bu işler bitmiyor.

BİLEK GÜCÜMÜZLE zorla kazandığımız o paraları,  Gene Size  inanarak, sizin gibi eşleri bulunan insanların  bir kere daha bizi bu şekilde yolsuzluklarla katledip, elimizden almasınımı bekleyeceğiz. Hayır bu sefer  izin veremeyiz Ebru Hanım..!.. Çünkü bizim elimizden tutacak ve arkamızdan gelecek olan BAKAN Çocuğu arkadaşlarımız yok..

Tek kelime ile ; Eşiniz suçlu ise, herkes gibi,her suçlu gibi oda cezasını en ağır bir şekilde çekecektir..

Ebru Hanım !

Eğer bu söz konusu yolsuzluk olayında bir haksızlık yoksa,eşiniz suçlu ise ve mahkum edilirse,  Sadece sizin üstüne titrediğiniz çocuğunuz değil, sizin çocuğunuz gibi binlerce kara gözlü evlatlarımızın haklarına da tecavüz etmiş sayılırsınız…..Bu çok önemli cümleyi iyi ezberlemenizi istiyorum.

O çocukların hakkı her tarafınızda var, size eşiniz tarafından hediye edilen  yatlar ve katlarınızın içinde de var.  bunu unutmayacaksınız. …..Buna özellikle dikkat etmenizi istiyorum..Bu haklar gün gelir insanın boğazında düğümlenir ALİMALLAH..

ALLAH için KURAN için sizinde bildiğiniz bir şeyler varsa, vicdanen çıkın adalet ve yargının karşısına ve onlara yardımcı olunuz.. Bu denli kara lekeler ancak bu şekilde hayatınızdan silinir. Saygı ve Sevgilerimle….

Mehti SARAÇYORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar