22 Şubat 2019 Cuma
AKP HALA SARHOŞ VE ARTIK SENDELİYOR

AKP HALA SARHOŞ VE ARTIK SENDELİYOR

AKP HALA SARHOŞ VE ARTIK SENDELİYOR

Saygıdeğer Kardeşlerim..

 

Artık gülüyorum, gülüyorum ve çok gülüyorum. AKP' YE zerre kadar Hiç te üzülmüyorum..

Dikta rejimin son hayalperest padişahı ve TÜRKİYE'nin başbakanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN son zamanlarda, yaşanan yolsuzluk ve cemaat olaylarından sonra iyice bunalmış ve adeta sarhoş olmuştur.

Artık bilinci yerinde değildir. Koyu bir kahve içmesi gerekmektedir. Ama bu kahveyi içecek bir YER yoktur..Böylece sarhoş kalmaya devam etmek zorundadır..Bunun neticesinde mecburen bir köşede sızıp kalacaktır..

AKP ve sivri dilli kurmayları'da iyice sendelemeye başlamış,kekeler duruma gelmişlerdir..

Bütün bu sarhoşluğunun örneklerini son İLÇE BELEDİYE BAŞKAN Adaylarını açıklarken, hata üstüne hatalar yapıp, adaylarını  belirlemişlerdir..

Ama bunları yaparken, tabii ki; Diğer rakiplerine'de çok açık kapılar bırakıp, şanslarını yükseltmişlerdir.. Adeta ''AL BEN ARTIK YEMEYECEĞİM, DOYDUM, BİRAZ'DA SİZ YİYİN, SİZDE NASİPLENİN BU ÜLKEDEN'' Der gibi bir pozisyon yaratılarak, hallaç pamuğu kadrosu ile bu seçimlerde milletimizin karşısına çıkacaklardır..

Bu son ilçe kadrolarının içerisinde yok yok..İlkokul mezunumu ararsınız, Çoban mı ararsınız, 2 kelimeyi bir aray getiremeyen kekememi ararsanız ve hatta hatta 2 dönem başkanlık yapıpta, paso yatan aday mı ararsınız..Neler yok'ki !

Bu sefer diğer partilere bir jest yapıp, ayakkabı kutusu değilde, onlara da ayakkabı poşeti hediye eder gibi bir tüyo da vermiştir.

Bu kadrolara bir örnek verecek olursak KONYA'NIN KULU ilçesi..

AKP'YE senelerce hizmet veren bir avukat ve ilçe başkanı sayın A.Küçük ..Ve diğer tarafta 2 dönemdir 2 kelimeyi bir araya getiremeyen eski başkan A.Y...

Burada başarısız bir başkan tekrar alel acele ve sarhoş kafa ile onaylanıp piyasaya tekrar sürülüyor.. Çalışan azimli, dinç akli selim ve emektarı ise bu sarhoş kafaya kurban ediliyor..

Şimdi burada adalet nerede ? Bu KULU halkı bu başkanın seçilmesi durumunda tekrar mahrumiyetlere bürünmesi caizmidir ?

AKP'NİN SARHOŞLUK sendromunun çilesini KULU halkımı çekmeli ?

İşte burada diğer rakiplere gün doğuyor. ''ALIN bu fırsatı değerlendirin ve işinize bakın'' Diyoruz..

Ve burada tekrar şaşıyor ve anlamıyorum..Belediye başkanlığı verilmeyen, emektar kişi sayın A.Küçük ; Hala AKP'YE hizmet etmekte kararlımısınız ? Neden toplu olarak istifa etmeyi düşünmüyorsunuz ? Sanmayın ki bir başka dönem bana da fırsat verilir. Hayır verilmez. Sen şansını kaybettin..Bırak ve şansını başka partilerde ara. Dik dur ve kararlı ol..

Bu sadece bir KONYA KULU hastalığı idi.. Ya diğer ilçelerdeki bazı durumlarda daha başka bir felaket..

Siz ; AKP ' YE ve kabadayı başbakanınıza gönül verenler ; Gelin bu hatalardan vazgeçin ve gerçekten sömürülen ülke vatandaşlarının saflarına katılın.AKP'DEN sizlere hayır gelmez..

Bakınız ; Çiçeği burnunda İçişleri bakanı dün ERZURUMDA bir konuşma yapıyor ve o konuşmayı izlediğimde adeta şok oldum..

Adam sanki kanatsız bir füze...El kol hareketleri ile patlamaya hazır bir bomba gibi..Padişah erdoğana alıştık ama bu vezir ise pek fena ya benzer...

Bu MİLLET, APTAL DEĞİL....Bu kanatsız füzeleri göremeyecek kadar ise kör değildir...

KÜÇÜK BİR ÖNERİ :

AKP'NİN Miadı dolmuştur ve TÜRKİYE şansını bir başka iktidarla denemelidir...Çok sıçrayanın altında ezilmek kadar kötü bir şey yoktur..

AKP bu ülkeye o kadar çok şey de veremeiştir. Abartılara aldanmayın..Türkiye sadece değişen dünya şartlarına ayak uydurmuştur. Uydurmak zorundaydı.. AKP değilde BDP bile olsaydı TÜRKİYE gene bu durumda olacaktı çünkü mecburdur..

AKP'NİN yol, köprü, havalimanı, metro vs hikayeleri TAYYİP ERDOĞAN ve Vezirlerinin eserleri değildir..Değişen dünya nın eserleridir...

Saygı ve Sevgilerimle

Haber, Yorum Mehti SARAÇ 

 YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar