22 Ocak 2019 Salı
KENDİ ÜLKEMİZDE, MAALESEF AKP’YE ESİR DÜŞTÜK

KENDİ ÜLKEMİZDE, MAALESEF AKP’YE ESİR DÜŞTÜK

KENDİ ÜLKEMİZDE, MAALESEF AKP’YE ESİR DÜŞTÜK

Saygıdeğer Kardeşlerim...

 

Sözün bittiği yer : TÜRKİYE

Artık Söylenecek söz bulamıyoruz..Çünkü söyleyeceğimiz her şey bundan böyle aleyhimize işleyecektir..AKP yi bundan sonra eleştiremeyeceğiz.Başbakanı ise hiç eleştirimeyeceğiz. Bu ülkede bu hükümeti eleştirme hakkımız kalmamıştır..

Demokrasi bitmiş ve sinsi baskı rejimleri devreye girmiştir..

Akp İnsanlarımız üzerinde çok ciddi baskılar kurarak, yasaklarıyla ülke genelinde çok büyük depremler yaratmıştır. Her vatandaşımız feci halde çok tedirgin, Her bir bireyimiz, maalesef Hapisten, Cezadan, Yargısız infazlardan korkar olmuşlardır.

Ülke UGANDA'YA vs ülkelere dönüşmüştür. Bu ülke sırf Başbakan ve Bakanlarının şahsi bitmeyen, tükenmeyen nefislerinin kurbanı olmuştur ve maalesef ülkeyi talan edip, AFRİKA ülkelerindeki demokrasilere dönüştürülmüştür..

İşte geniş ve kısa ayrıntıları ile ;

Değerli kardeşlerim..

Çok çok vahim günleri yaşıyoruz..Önce 17 Aralık operasyonu ve ardından bu operasyon sonrasında adeta yerlerde süründürülmek istenen TÜRK MİLLETİ !

Herkes bu ülkede bundan sonra AKP'Ye ve sayın liderine ayak uydurma zorunluluğu getirtilmiştir.Önce Polis teşkilatı darmadağan edildi ve ardından HSYK ve sonrasında hala devam eden belirsiz kaoslar..

İnternet yasası ile başlayan yasaklar zinciri, Ve MİT in insiyatifine bırakılan TÜRKİYE !

Hepsi AKP'YE ve onun amansız Bakanlarının vicdanına bırakılmıştır..Hele hele bu Bakanlar EFKAN ALA gibi ise, Vay bu ülkenin haline !

Biz gazetecileri zaten sindirmeye çalışıyorlardı,  Bu yetmedi.

PLAN 1....

Artık yasalarla HAPİS cezalarına kadar uzanan sistemlerini devreye sokup o şekilde sesleri kesmeye çalışacaklardır.

Ve Bak göreceksiniz'ki, Bunlara buda yetmeyecek.

PLAN 2....MİT'İN bağlanacağı  BAKANLIK veya BAŞBAKAN, Göreceksiniz ki bir anda birilerine canı sıkılacak ve bir anlık öfke ile hemen emir verecek, tüm istihbaratlarını toplanıp, yedi ceddine kadar uzanacaklar,bilgi sahibi olacaklar... Önce aileler tehdit edilecek. Çok olmadı,yetmedi başaramazlarsa, bir gün bir köşede ve gene BAKANLIK EMRİ ile veya MİT'İN kendi insiyatifi ile  kafasına bir kurşun sıkılarak, çok rahat bir şekilde infaz edilecektir..Yani cinayete kurban gideceksiniz ve hiç kimsenin ruhu bile duymayacaktır..Bizlerden çok kolay kurtulmuş olacaklardır.. 

E tabii ki Bu esnada Çakma bir Soruşturma şekli başlatılacak ama nafile...Ve ardından her şey''PİSİ PİSİNE GİTTİ NİYAZİ''Hikayesine dönüşecek..

Hiç bir yerde,Var olan hukuk çerçevesinde bir hak iddaa edemeyeceğiz. Çünkü o soruşturmayı yürütecek olan Hakim ve savcılarda, O partinin mevcut BAKANLIĞININ emrinin altına gireceği için bir şey ifade etmeyecektir.. Bir şeyler değişmeyecektir...

Değerli TÜRK MİLLETİ ;

İşte Recep Tayyip beyin yönetim şekli bundan sonra böyle olacaktır. Belki Hitler gibi Açık bir diktatörlük değil ama sinsice  ve kimseler incinmemiş gibi gösterilip, bu şekil katliamlar bu ülkede yaşanacak..Hiç farkedilmeyecek ama ve gene TV'LERE çıkıp adına demokrasi denilecek..Oysaki Sessiz çığlıklar sadece yürekleri yakacak..

İnsanlar ister istemez kabuğuna çekilecek. Korku ve can havli ile kimselerden farklı sesler çıkmayacak..Hatta şu anda bile çıkmaz oldu..

Bunların semerisini şimdiden zaten yaşamaya başladık. Recep beyin yasaları devreye girdi ve bu ülkede iş bitti..Meydan AKP'NİN...

Bu günlerde bile Türk vatandaşı üzerinde büyük bir korku, telaş hakim.''Sonumuz ne olacak,kimler bizi nereye sürüklüyor? Nerelerde, nasıl davranacağız ? hesaplarını yapan vatandaşlarımız var. Kafalar karıştırılıyor ve insanlar hem uyutuluyor hemde sarhoş ediliyor.. Millet ''ŞAŞKIN ve BUNALIMDA !

İşte size çok küçük bir örnek ..

Bakınız, bir internet yasası ile başımıza neler gelecek ;

Cezai işlem görmemek için nelere dikkat etmemiz gerekiyor ? En merak edilen 2 başlığı sizlere anlatmaya çalışacağım.

1) Her türlü cinsel içerikli site yüzünden yasal süreç başlatılabilir: İnternet üzerinden izlediğiniz cinsel içerikli bir video yüzünden kapınıza bilişim suçları polisi gelebilir. İzlediğiniz bu videonun detaylarını devlet 2 sene boyunca veri tabanında kaydedilmesini sağlayacaktır. Yani bugun izlediğiniz bir video yüzünden 2 sene sonra size ceza kesilebilir. Bu konuyla ilgili çok sık sorulan soru “yani erotik film izlemek suç mu?” sorusudur buna vereceğimiz cevap bu durumun yeni yasayla suç teşkil ettiği gerçeğidir. Sonuç da izlediğiniz bu videoyu size tehdit oluşturacak şekilde kullanılma ihtimali doğmuştur.

2)Siyasi,dini ve her türlü mesaj ve yorumlar yüzünden cezai işlem görebilir hatta hapis yatabilirsiniz: Örneğin facebook üzerinden gezi olayları sırasında Hükümet istifa yazmanız mevcut düzeni bozmaya yönelik bir hareket olarak ispatlanabilir bunun kaydını tutan devlet sizi teror politikası yapmaya kadar birçok suçla yargılayarak cezai işlem başlatabilir.Aynı zamanda sizin yazılarınızı 4 saat içinde herhangi bir mahkeme kararı olmadan kaldırabilir. Kısacası; Mevcut olan hükümet, tehdit olarak algıladığı herşeyi Mahkeme kararı olmadan düzenleyebilir…

Tabi yasaklar bunlarla sınırlı değil. Merak edilen en önemli 2 unsuru sizlerle paylaştık.

 

 Değerli Dostlarım ;

ALLAH'TAN sadece AKP'YE akıl vermesini diliyorum. Aksine hepimiz bu ülkede ''SIRF 2 BAKAN ve bir İRANLI'NIN  yüzünden telef olacağımızı unutmayacağız....

Ve hala pişkin pişkin meydanlarda Sayın Başbakan gayet rahat konuşabiliyor ve gayet'de umutlu..Çünkü Kamuoyu uyutulmuş ve hala bilinmeyen denklemleri yaşıyorlar.

Polis teşkilatı son zamanlarda bir iki hak arama eylemi için sokaklara çıkan vatandaşı linç etmekle meşgul. Çünkü üzerinde yoğun bir baskı ve korku hakim. Ekmek davası için ve korkunun verdiği stresle birlikte, Sürgün olmamak için Başbakana ve hükümete yaranmak zorundadır. Bunlara ayak uydurmak zorunluluğu vardır...

Bazı Savcı ve hakimler de hakeza !

Peki adalet ve hukuk bunun neresinde kalmıştır. Kime nasıl güveneceğiz ? AKP'YE yaranmak zorundamıyız ?

AB ülkeleri bu sorunları yakından takip etmektedir ve bu ülke bırakın AB'YE girmeyi, yanından bile geçemeyecektir.

Ki bu durumda AB, TÜRKİYE'Yi almayacak ve alamayacaktır.Böyle bir şey de söz konusu değildir.İlk sinyaller verildi ve TÜRKİYE'NİN AB  hayalleri bir 10 yıl daha ertelenmiştir.AB'YE yakışanda budur..

Lise mezunu, akli dengesi yerinde olmayan Bakanlarına veya Milletvekillerine can ve mal emanet ediliyorsa biz bu ülkede esir düşmüşüz demektir..

Her tarafımız yasak ve cezalarla dolu. Adım atamıyor ve nefes alamıyoruz.Fakirlik diz boyu iken ortada cereyan polemikler ise bambaşka bir saçmalık..

2 serserinin hırsızlığından kaynaklanan meselelerin vebali bu ülkede MİLLETİN her kesimine mal edilmeye çalışılmıştır.

Oysaki bu BAŞBAKAN gerçekten bir vatansever olmuş olsa idi, en başta bu iki bakanı bir köşeye çeker, taviz vermeden gerekeni yapar ve işi bitirebilirdi. ama yapamadı çünkü kendi ayağına sıçrayacak olan pislikleride biliyordu..

Ki bu durumlar bana göre çok normal. Çünkü bir İhanet sonrası tahta çıkarılan bir Padişahın, kelleleri almasını gayet normal karşılıyorum.Erbakanın hayır göremediği bir kabineden TÜRKİYE hiç hayır göremez..

Saygı ve Sevgilerimle 

Mehti SARAÇ ..YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar