23 Ocak 2019 Çarşamba
ESKİŞEHİRSPOR’U SENEYE ŞAMPİYON OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ..

ESKİŞEHİRSPOR’U SENEYE ŞAMPİYON OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ..

ESKİŞEHİRSPOR’U SENEYE ŞAMPİYON OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ..

Sevgili Hemşehrilerim ;

 

Sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum...30 MART seçimlerinde yüzümüzü kara çıkartmayan Sayın BLD Başkanımızı da ayrıca kutluyorum..

 

Konuyu fazla uzatmadan, kısa ve öz olarak BELEDİYEMİZDEN, VEKİLLERİMİZDEN ve özellikle tüm ESKİŞEHİRLİ kardeşlerimden bir istekte bulunmak istiyorum..

eskişehirspor'u önümüzdeki sezon çok çok destekleyelim. Destek verelim.. Desteklerinizi sakın esirgemeyiniz. Onları gelecek sezon mutlaka ŞAMPİYON olarak görmek istiyoruz..

Eskişehir ve ESKİŞEHİRSPOR bunu başarabilecek bir kapasiteye sahiptir..

Eskişehirliler hep beraber, bu sezon takımımızın şampiyon olması için her çabayı ve sonsuz desteğimizi bu takımımıza sağlamalıyız..

Bunu istiyoruz artık...ŞAMPİYONLUK dışında hiç bir ihtimal bizi kurtarmaz ve istemiyoruz da..Biz sadece ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ..

Eskişehire ve AŞIKLAR diyarına, Sevdalılar şehrine de bu yakışır..Rüyalar şehri ESKİŞEHİR türkiyede bir ilki daha başarmalıdır, başaracaktır'da...Yorum ve önerilerinizi de bekliyoruz..

Saygı ve sevgilerimle. Mehti SARAÇ

sarac226@gmail.com YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar