27 Mayıs 2018 Pazar
MUHALİFLERİ TEHDİT EDİYORUM !

MUHALİFLERİ TEHDİT EDİYORUM !

Mehti Saraç
Mehti Saraç

MUHALİFLERİ TEHDİT EDİYORUM !

 

Evet , Tehdit ediyorum..

Muhalif olan tüm CHP, MHP ve diğer parti seçmenlerini tehdit ediyorum..
Eğer bu seçimlerde hala MUHALİF olmaya devam ederseniz, Önümüzdeki MİLLETVEKİLLİĞİ seçimlerinde sizlere inat, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin ihsanoğluna çıkan oy kadar, topyekün AK Partiye oy vereceğimizi  bilmenizi istiyoruz.
Mademki siz bu dönem ısrarla muhalif olmaya karar verdiniz, gelecek MİLLETVEKİLLİĞİ seçimlerinde de bizde sizin ve sizlerin karşısına sırf MİLLETVEKİLİ olmamanız için, çok azılı bir muhalif olarak çıkacağız..
Ve AK Partiyi % 80 le iktidara getireceğimizin garantisini şimdiden sizlere ilan ediyorum.
KILIÇDAROĞLU ve BAHÇELİYE buradan seslenmek istiyorum.

Sizin davanıza bugün ihanet edip arkanızdan gelmeyen MİLLETVEKİLİ veya seçmenlerin inadına ibreti alem için, sizinde AK Partiye oy vermeniz gerektiği kanaatindeyim.
Bu durum dünyada bir ilk olacağı için oylarınızı otomatikmen 20 puan yukarı taşıyacaktır. Ancak bu şekilde davranarak bu milletin güvenini kazanabilirsiniz..
Dünyada ve TÜrkiyede bu erdem mutlaka taktirle karşılanacaktır.
Bu muhalif olanların MUHALEFETİNİ anlamış değilim. Siz adam değilmisiniz ? Neden baştan beri muhalif olduğunuzun gerekçelerini çıkın ve Açık açık, göğsünüzü gere gere sebeplerini açıklayınız..
Neden bu adamı istemiyorsunuz ?
İsmimi hoşunuza gitmiyor ? Mısır doğumlu olması size bir endişemi veriyor ? Hırsızlık yolsuzluk yapmadığı içinmi muhalif oldunuz ? Vatandaşa, millete küfür etmediği içinmi bu insanı tasvip etmediniz ? Gözünüzün içine baka baka yalan söylememesi sizde bir kuşkumu yarattı ? İlmi, bilgisi, hafız ve bir müslüman oluşu sizlere neden güven vermedi ?
EEE kardeşim sizin içinizde hırsızlık, yolsuzluk, pislik ruhu varsa bizler ne yapabiliriz. Sizi bilenler, sizi bildiği için, size itibar etmemiştir.
Demek ki sizler yani muhalif olanlar adam değilmişsiniz. Bu yüzden ne sizin adaylığınızı nede adayınızı aday olarak göstermek istememişler.
Ekmeleddin İhsanoğlu sendromu baştan beri bu çatlak sesleri çıkaran muhaliflerin yüzünden CHP, MHP, SP vs diğer parti seçmenleri tarafından bir türlü kabul görmedi..
Seçmenler üzeinde bir etki oluşturulmaya çalışıldı, yanlış anlatıldı, söylendi, yazıldı, çizildi. Sosyal medyada dillendikçe dillendirildi. MİLLET, yoğun baskılar altında kaldı. Ne yapacağını şaşırdı. Ve en sonunda çareyi sandığa gitmemekte karar kıldı.
Tüm bunların ana sebebi sadece bu çatlak sesleri çıkaran MUHALİFLERDİ..

Değerli Kardeşlerim ;

Ne olursa olsun ben RECEP TAYYİP ERDOĞANI gerçekten taktir ediyorum.
550 milletvekili içinde kendine güvenen, mertçe, tüm baskılara rağmen ayakta kalan, yoluna devam eden bu akıllı siyasetçimiz olan Sayın Başbakanı kutluyorum.
549 Milletvekilinin hiç birinin kendine ne güvenleri nede özgüvenleri var..
Arkadaşlar muhalefet böyle sinsi politikalar peşine düşmemelidir.. Eğer bu şekilde hareket ediyorsanız, AK Parti gibi bir ev sahibi çıkar ve her seçimde o aptal sinsi böcekleri halının arkasından bulup çıkararak böyle acımadan süpürür gider..
Bakınız ; Sayın Başbakanın sert politikaları karşısında TÜRKİYE gibi sendeleyen bir ülkenin dayanma gücü olamaz. Aklınızı başınıza devşirin..
Cumhurbaşkanlığı seçimleri bu dönem bir dönüm noktasıdır. Ya çatı adayınız kazanacak yada kazanmalıdır. Aksine yukarıda örneğini verdiğimiz bir böcek gibi süpürülür gidersiniz.
Ortada bir denge olmalı, Muhalefet mutlaka olmalı, güçlü olmalı, sesleri çıkmalı ki demokrasi ve hizmetler her zaman baki kalsın..
Muhalif olmak sizlere bir fayda sağlamayacaktır, tersine zarar verecektir. Ülkesini seven herkes bu çatı adayına destek verme gibi bir zorunluluğu olduğunu unutmamalıdır..
Size belki çatı adayının bazı itici tarafları olabilir ve size hoş görünmeyebilir ama herkes hepimiz destek vermekte mecburuz.
Ya korku, ya telaş yada kaba kuvvet Ülkeye bir fayda sağlamayacaktır. Bir MISIR, bir SURİYE, bir IRAK olmaya henüz aday değiliz..
Kutuplaşmaya doğru giden bir ülkenin önünü seçimlerle, demokratik yollarla kesmemiz daha doğru olacaktır..
Dengeleri başta MİLLETVEKİLLERİ olmak üzere biz vatandaşlar hep beraber sağlayacağız.

AK Parti ve sayın Başbakanın aşırı hırsı insanlarımıza zarar vermektedir. Anayasa Mahkemesi ülkenin önünde tek güvenilir bir dalınızdır.
Seçimlerden sonra mutlaka tasviye edilecektir. Anayasa Mahkemesinin tasviyesi demek TÜRKİYE'NİN Adaletten yoksun bir ülke haline gelmesi demektir..
Bu seçimlerde adayımız kim olursa olsun, eğer üzerinde bir anlaşma sağlanmış ise ve bu kişi ''Topal bekir'in, sidikli damadı hüso'' dahi olsa gene onu desteklemek zorundayız. Umarım ne demek istediğimizi anlıyorsunuzdur.
Sayın Başbakanın Cumhurbaşkanı olmasından bir sıkıntımız ve bir korkumuz yok. AK Partiden korktuğumuz için hiç değil, sadece korktuğumuz tek şey ülkenin günden güne kutuplaşarak refah düzeyinin bozulması korkusudur..
Kutuplaşmalardan dolayı son zamanlarda Partilileşme ve toplumlardan dışlamalar hızla ilerleyerek ülkemiz adeta can çekişiyor. Ölüm ya yakındır yada yaklaşmıştır.
Bu düzenin bir an önce mutlaka bir dengeye oturtulması gereği hissedilmektedir. Aksine Azrail canları almaya başladığı zaman kimse onun önüne geçemeyecektir..
Lütfen inadı bırakalım ve Ekmeleddin İhsanoğlu gibi bir insana sahip çıkalım.
Çatı adayımız için endişeler olmasın.
Çankaya da Bir kukla olmayacaktır. Çankaya yı süsleyen bir çiçekte olmayacaktır. Bir portre olarak duvarda asılı kalmayacaktır. Aksine AK Partili seçmenlerin istediği tarzda bir müslüman, dini bütün, adaletli, güvenilir bir sima olarak ÇANKAYA'da insanlara güven verecektir.
Bundan emin olabilirsiniz..
Yandaşlık taslayan YAZARLAR ;

Bunları neden yazma gereği duymuyorsunuz ?
Sizin ALLAH'tan bir korkunuz yokmu ?
Bu insanın bu özelliklerini bilmiyormusunuz ?
İllaki herşeyde rant mı konuşmalı !
TV'lere çıkıp ÇİN edebiyatı yapmak yerine gerçekleri konuşmanız size daha iyi rant sağlayacaktır bundan emin olabilirsiniz..
Boşuna o köşelerde fetva vermeye kalkışmayınız.
Bu ülkede rahatlığı ve huzuru yaşamak istiyorsanız adaletli davranmayı ilke edineceksiniz..
Saygılarımla Mehti SARAÇYORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar