3 Temmuz 2020 Cuma
Değişim başladı

Değişim başladı

Özgür TIKIZ
Özgür TIKIZ


Eskişehir Reklam olarak sürekli yenilikler ve farklılarla adından söz ettiren firmamız tarafından başlatılan yeni değişim sürecinin ikinci adımı olan Eskişehir Gündem haber sitesi nihayet ilk görünümüyle yayına geçti.

Eskişehirin tek üye sistemine sahip, yorum yapılabilen haberleri ile Eskişehirde sıcak haber vermeyi hedefleyen www.eskisehirgundem.com adresi bundan sonra Eskişehir'de yine yeniliklere imza atmaya devam edecek.

Eskişehir Reklam olarak günlük 100.000 bin sayfa gösterimine ulaşan firmamız web siteleri ile Eskişehirde en geniş kitleye ulaşan mecrası olma özelliğini hala koruyor. Taklit eden değil taklit edilen olmanın verdiği gururla yoluna devam eden ekibimiz tarafından sürekli canlı ve güncel yeni teknolojileri takip eden yapısıyla Eskişehir Reklam farkını ortaya koyuyor.

Ne yazıkki piyasa rekabet koşulları içinde hazır web programları ile sizlere hizmet verme adıyla ortaya çıkanların aksine kendi özgün yazılımları ve tasarımları ile sizlerle buluşmayı ilke edinen Eskişehir Reklam yine bu ilkesinden taviz vermeden yoluna devam edecektir.

Eskişehir Gündemde bizlerle olduğunuz ve bu interaktif sitede Eskişehir için, Eskişehir gündemi için düşüncelerinizi paylaşmanızı umuyoruz.

Değişim devam ediyor!YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.