3 Temmuz 2020 Cuma
Hakemler Bize Karşı mı?

Hakemler Bize Karşı mı?

Özgür TIKIZ
Özgür TIKIZ


Eskişehir Spor gerçekten bu sene çokda iyi başladı... Gerçi her sene aynı şekilde başlarlar ve sonradan yenilgilerle bizleri üzerlerdi. Bu kezde korkulan başa geldi! Malatya Spor maçında ilk kez puansız döndük evimize.

Maçı seyredenlerin aklında ise hakemin hataları kaldı... Hakemin pervasız kartları ve takımı 10 kişi bırakmasının ardından yinede hırsla devam ettik direnmeye ve hakkımız olan bir penaltıyı da alamadık!

Yine Sakarya Maçı ve liderle oynuyoruz. Ligdeki aritmetiği değiştirebiliecek bir maç ve ne yazıkki bu maçtada şansızlıklar ve tabii yine hakemin hatalı kararları.

Neden diye sormadan edemiyoruz tabiiki bu olanları. Öyle antipatik bir takım ya da taraftarımız yok. Göze hoş gelmeyen renklerimiz de. Daha dün lig de top koşturmaya da başladık. Peki neden bu hakemlerle yıldızlarımız barışmıyor. Acaba Kemal Abimizden mi hoşnut değiller! Tüm bu yapılanlar Kemal Abimiz de bizlerle birlikte, bizlere destek veriyormu diye?

Evet bunu düşünmeden edemiyoruz.

Umarız bundan sonraki maçlarda da böyle haksızlıklarla karşı karşıya kalmayız. Zira Eskişehirli sporcular süper lige layık olduklarını Sakarya maçında bir kez daha kanıtladılar. Şansızlık ve hakem etkeni olmasaydı yine puanlada dönebilecektik...

Ancak yinede bu maçta bizleri umutlandırdı. Haydi Esesim aynı tempoyla yola devam... Biz bu hızla, bu tempoyla ve ruhla;  bu sene şampiyonluğu hak ediyoruz...

Yolun açık olsun!YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.