14 Ağustos 2018 Salı
Market Hesap Stok Programı TAK ÇALIŞTIR
 
Market Hesap Stok Programı TAK ÇALIŞTIR
 
İlanı Veren
özgür
Email
ozgur.1273@hotmail.com
Telefon
05333998629
 


Eskişehir
23.05.2018
Market Hesap Stok Programı TAK ÇALIŞTIR 
 
Bütçenize Uygun MARKET OTOMASYONU (barkodlu-seri satış)

SORUNSUZ BİR SİSTEM
Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir.Barkod otomasyonunda özel yazılımımızı kullanıyor donanımları titizlikle seçiyoruz.Müşterilerimiz yıllarca sorun yaşamadan sistemlerimizi kullanıyor.

KULLANANLAR MEMNUN
Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden verdiğimiz destekten memnun.Programlarımız gelişmiş özellikli,kolay,hızlı Ekonomiktir.

SİSTEMİ KULLANMAK ÇOK KOLAY
Sistem tamamen türkçe ve butonların üzerinde açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.
GENEL AÇIKLAMA
Barkod sistemi işyerinizde günlük işlerin hatasız hızlı ve kolay yapılmasını ve yapılan tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlayan bir otomasyon sistemidir.Daha önce elle yapılan hesapların tamamını program sizin yerinize yapar. Böylece işletme sahibine kolaylık, zaman tasarrufu,doğru hesap yapılması gibi avantajlar sağlamış olur. Örnek olarak ;Eksilen ürünlerin takibi,kasa takibi,firma hesaplarının takibi gerektiğinde eski faturaların raporlanması,iki tarih arasında isletmenin karlılık durumu ve daha bir çok bilgiye gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz
Dokunmatik satış ekranının olmasının avantajları;
Ürünler barkodsuz olsa dahi bu sistem sayesinde çok hızlı satış yapılabilmektedir. Barkodu olmayan ürünlere otomatik numara vererek satış ekranındaki dokunmatik butonlara kaydetikten sonra ister dokunarak ister barkodunu okutarak hızlıca satışını yapabilirsiniz.Dokunmatik sistemin size sağladığı avantajlar sayesinde yoğun müşteri trafiğinde dahi hiç müşterileri hiç bekletmeden satış yapabileceksiniz.
Hazır Set Olarak Satılmaktadır- ÇALIŞTIR KULLAN
Barkod Sistemi Bilgisayarı okuyucusu yazıcısı programı ayarlanmış ve kullanıma hazır olarak satılmaktadır.İşletme sahibinin herhangi bir ayar yapmasına gerek yoktur.Hemen kullanmaya başlayabilir.

Ürün Hakkında Bilgilendirme
Bu paket içerisinde sistem için gerekli olan donanımlar ve gelişmiş barkodlu satış paket servis yazılımı mevcuttur. Fiş yazıcı ve müşteriyi tanıma cihazı tanımlanmış kullanıma hazırdır.

Ekonomik Paket İçeriği
Market Otomasyon Barkod Programı
NOT 1: Yazılım lisanslanmış, Aylık-Yıllık Ödemesi Yoktur.
Barkod Okuyucu El Terminali ( Okuma performansı yüksek )
NOT 2: Tüm market ürünleri resimleri ve güncel fiyatlarıyla birlikte kayıtlıdır.
Fiş Yazıcı (Hızlı ve Kesicili)
FİYATI: 1900 TL GSM = 0533 399 8629
NOT: Bu sistem sizin bilgisayarınıza kurulur.
NOT 4: İnternetten bağımsızdır.
DİKKAT: Bu sistem android değildir.

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK
Otomasyon sisteminde donanımların tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi dahil her şey isteğe bağlı olarak yerinde yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.
Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.
Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

GENEL BAŞLIKLAR
Kasa takibi
Hızlı ürün tanımlama(sınırsız ürün kaydetme)
Otomatik barkod oluşturma
Para üzeri hesaplama
Toptancı-veresiyeci detaylı hesap takibi
İsteğe özel raf etiketi basma Sınırsız satış bekletme özelliği Gelir / Gider Takibi
Barkodu kaybolan ürünleri isimle satma
Hızlı ürün sayım modülü (sayım yapmak çok kolay)
Fiyat gör.
Kolay ürün iade alma

DETAYLI ÖZELLİKLER
Gider isimleri oluşturarak giderlerinizi takip edebilir raporlayabilirsiniz.
Barkodu olmayan ürünleri dokunmatik butonlara atayarak Barkod çıkartmadan kolayca satışını yapabilirsiniz
Dokunmatik butonları 8 farklı kaegoriye ayırabilirsiniz(örnek:sebze,meyve,bakliyat çerez muhtelif …gibi)
Satış bekletme özelliği sayesinde istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz.(Kullanımı çok pratik)
Dökme tartılı ürün satışı satışı çok kolay ve hatasız yapılmaktadır.(Bu sistem çerez , manav,bijuteri,milyoncu gibi tartılı ürünü ve barkodsuz ürünü fazla olan işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır kullanımı son derece kolaydır)
Hatırlatma ekranı bulunmaktadır.Ödemelerinizi ve hatırlanması gereken notlarınızı istediğiniz bir tarihte hatırlatılmak üzere programa kayıt edebilirsiniz.
Alış ve satış raporlarını guruplandırabilir yada detaylandırabilirsiniz. Hangi ürün nezaman satıldığını görebilrsiniz.
En çok satılan ve hiç satılmayan ürünleri raporlayabilirsiniz.
Extra gelir ve giderlerinizi kayıt ederek kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.
Çalıştırdığınız personellerin maaş ,avans vs takibini yapabilirsiniz.
Toplu fiyat değiştirme modülü ile Kategori Bazında toplu fiyat değişikliği yapabilirsiniz.
Yazar kasadan otomatik olarak resmi bilgilendirme fişi kestirebilirsiniz.(hugin ve tekno kasa uyumlu)
Sistemde hızlı satış Modülü bulunmaktadır.Tek tuşla Okut ve sat yapabilirsiniz.
Barkodu olmayan ürünlere Barkod etiketi Çıkaratabilirsiniz.Ayrıca Özel raf etiketleri Çıkartabilirsiniz
(Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi Çıkartma modülü)-barkodyazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.
Sistem Barkod okuyucularla Uyumlu Çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)
Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz
Satış anında Pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.
Müşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz.Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.
İki tarih arası Hangi ürünlerden nekadar satış yaptığınızı nekadar Kar yaptığınızı görebilirsiniz.isterseniz Satışlarınızı kategori bazında da raporlayabilirsiniz
Barkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır..Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir.(teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)
Barkodlu teraziniz olmasa bile kilo ve gram ile kolayca satış yapabilirsiniz
Ürünlere iki fiyat tanımlayabilirsiniz.
Veresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz
Sayım Modülü.Ürün sayımı yapmak eksik tespit etmek çok pratik.Satışı durdurmadan sayım yapılabilir.İster çevrim içi isterseniz programdan bağımsız sayım yapma imkanı sağlamaktadır.(opsiyonel)
Her veresiye müşterinize ayrı veresiye limiti belirleyebilirsiniz.
İş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı kasanızı nekadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs… görebilir çıktı alabilirisniz. .(uzaktan erişim)(opsiyonel)
Günün sonunda nekadar kar yapıldığı görülebilir.Hangi ürünlerin satıldığı aYrıntılı olarak listelenebilir.(haftalık,aylık,yıllık iki tarih arasında da nekadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)
Mausa dokunmadan programı kullanabilirsiniz
Sistemde hızlı satış Modülü bulunmaktadır.Tek tuşla Okut ve sat yapabilirsiniz.
Barkodu olmayan ürünlere Barkod etiketi Çıkaratabilirsiniz.Ayrıca Özel raf etiketleri Çıkartabilirsiniz (Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi Çıkartma modülü)-barkodyazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.
Sistem Barkod okuyucularla Uyumlu Çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)
İsteğe bağlı 15000 ürün tanımlı olarak verilmektedir.ürün tanımlama zahmetinine girmeden barkod sistemine hızlıca geçebilirsiniz.(opsiyonel)
Veresiye müşterilerinizin borçlarını detaylı takip edebilirsiniz.Ayrıca iki tarih arası aldığı ürünlerin dökümünü hesap extresini verebilirsiniz.
Barkodlu sisteme ilk geçtiğinizde var olan veresiyeci hesaplarını programa aktarmak çok kolay
Aynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz.Farklı bir bilgisayardan Arka depodan Mal girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)
Toptancı hesaplarının takibini detaylı olarak yapabilirsiniz. (alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)
Ürün tanıtmak ve ürünlerin fiyatlarını değiştirmek çok hızlı ve kolaydır.
Her ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz.Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar listesine eklenir.
rogramı kullanan her Kasiyere ayrı şifre verilebilir, yetkileri kısıtlanabilir. Kayıtları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir.Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınıza tam olarak hakim olabilirsiniz. Kayıp ve Çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz.(birden fazla kasiyer ve yetkili tanımlayabilirsiniz)
Hesap makinesine gerek kalmadan Kolayca üstünü programda görebilirsiniz
Yapılan satışlar alışlar ödemeler,tahsilatlar,masraflar vs tüm işlemler programda tutulur. İstediğiniz tarihe giderek o gün yapılan işlemleri görebilirsiniz. Yıllar arası alış satış kar raporu alabilir siniz.
Satışlarınızı nakit kredi kartı veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı rapolayabilirsiniz.
Vardiya Takibi yapabilirsiniz(akaryakıt istasyonları için uygundur)
Toplam satış tutarını kolayca istediğiniz para birimine çevirebilirsiniz
Ürün fiyatlarını kolayca değiştirebilirsiniz.
Stok durumunuzu tek tıklamayla görebilirsiniz.stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz.Ayrıca kategori bazında elinizde nekadar ürün kaldığını görebilirsiniz.(temel gıda,tekel,temizlik kategori bazında stok takibi yapılabilir)
Her kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak raporlanabilir.
Bozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.
Hiç bilgisayar bilginiz olmasa bile programı kolayca kullanabilirsiniz.Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz.
Otomatik yedekleme modülü sayesinde ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.
Sql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir.Programın kurulumu kolaydır.program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır
Kasa Takip modülü sayesinde Kasanızdaki net parayı Kasanıza giren Kasanızdan çıkan parayı, nakit ,veresiye,kredi kartlı satışları., mal alımlarını cari isimleri ve açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.
Kasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.
Kasaya para ilave edebilir ve kasadan para alarak harcama yapabilirsiniz.

Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnoratiyukarıonline ziyaretçi: 526