26 Ağustos 2019 Pazartesi
Engelli Erkek Hastamıza Kadın Yardımcı Aranmaktadı
 
Engelli Erkek Hastamıza Kadın Yardımcı Aranmaktadı
 
İlanı Veren
Gülten
Email
av.atalayucar@gmail.com
Telefon
05368130778
 


Eskişehir
12.08.2019
Engelli Erkek Hastamıza Kadın Yardımcı Aranmaktadı 
 
-- LÜTFEN AÇIKLAMARI DİKKATLE OKUDUKTAN SONRA İLAN İLE İLGİLENMENİZ HALİNDE TELEFON İLE BİZE ULAŞINIZ.--

40 Yaşındaki engelli kardeşimiz ve anne-babamız sümer mahallesinde bulunan evlerinde yaşamaktadırlar.


Engelli kardeşimizin gün içerisinde tekerlekli sandalyeden koltuğuna oturmasını sağlayacak, yemeğklerini hazırlayacak ve yedirecek,  ihtiyaçlarını giderecek  GÜÇLÜ KUVVETLİ BİR KADIN yardımcı aramaktayız. Bir çalışandan ziyade ailemize uyum sağlayacabilecek, aile ferdi gibi olabilecek bir kişiyi aramaktayız. Çalışacağı ortam ve şartlar oldukça iyi olacaktır. Düzeni oturttuktan sonra son derece kolaylıkla yürütülebilecek bir iştir. 


Kardeşimiz gün içerisinde sürekli bakıma ihtiyacı bulunmamaktadır.  Aklidengesi yerinde ve son derece sağlıklıdır. Yalnızca yürüyememektedir. Çoğu işini kendi halledebilmekte ve gün içerisinde kendi başına vakit geçirmeketedir. Bu sebeple birlikte çalışacağımız kişi çoğunlukla ev işleri ile ilgilenecektir.


Çalışılacak adres sümer mahallesindedir. Çalışma saatleri esnek olmak ile birlikte çalışacak kişinin gece 12 de engelli kardeşimizi yatırmak üzere gelmesi gerekmektedir. Yatılı olarak kalması mümkün olan kişiler ile yatılı olarak da anlaşma sağlanması mümkündür. 


Ücret ve diğer detayar telefonda verilecektir. 


Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnoratiyukarıonline ziyaretçi: 858